Smutkozjadki, Polli, brelok, maskotka, 10,5 cm

Indeks: 6385159

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Inni kupowali również:

To ja, POLLI. Jestem Smutkozjadkiem z zawiniętymi uszkami. Dzięki nim przypominam pięknego, różowego motyla! Kocham zjadać smutki, zwłaszcza oblane syropem klonowym - wtedy smakują najlepiej.

Zły humor? Smuteczki? Wszystko jedno, co Cię trapi: po prostu narysuj to lub zapisz.

Włóż mi kartkę do buzi, zamknij zamek i razem sobie z tym poradzimy.

Dzieci czasem mają zmartwienia, lęki i kłopoty, o których nie zawsze chcą rozmawiać z rodzicami. Mogą je spisać lub narysować, a następnie zamknąć na zamek w buzi Smutkozjadka. To nie tak, że wszystkie problemy od razu znikną, ale pierwszy krok w tym kierunku został uczyniony i "zakład o wszystko", że dziecko natychmiast poczuje się lepiej! A kiedy Smutkozjadek "opowie" rodzicom o zmartwieniach ich pociechy, rodzice razem z dziećmi będą mogli o tym porozmawiać. Poza tym pluszaki są idealne do przytulania na dobre i na złe - nie tylko dla dzieci!

  1. Napisz lub narysuj swoje zmartwienie!
  2. Włóż kartkę do buzi Smutkozjadka!
  3. Zasuń ją! Teraz będzie już tylko lepiej!

Smutkozjadki to na polskim rynku pozycja absolutnie wyjątkowa. Nie są to zwykłe pluszaki. Każdy produkowany jest z największą starannością z wysokogatunkowego pluszu. Posiada niebanalne wzornictwo, jest miękki i miły w dotyku. Idea towarzysząca Smutkozjadkom sprawia, że psychologowie i nauczyciele polecają je jako swoistą "skrzynkę trosk". Każdy pluszak posiada własne imię, co sprzyja budowaniu więzi emocjonalnych dziecka z zabawką.

Warto wejść w świat strachów dziecka i dzięki Smutkozjadkom spróbować je oswoić.

SKU 

6385159

Producent

Schmidt

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Smutkozjadki

Licencja

Smutkozjadki

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu