Smiki, wielki zestaw kreatywny, zrób to sam

Indeks: 6102658

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Ten wspaniały zestaw to idealny sposób, aby dzieci mogły rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem i pracować nad swoimi twórczymi pomysłami!
  • Od mnóstwa cekinów, puszystych piór i kolorowych arkuszy papieru, po kleje i nożyczki – ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne rzeczy, aby pobudzić wyobraźnię dzieci i zapewnić im godziny świetnej zabawy.
  • Idealny zestaw dla małych artystów i twórców, dla rozwijania ich kreatywności.
  • Jeśli szukasz zabawy, aktywności w domu, która zafascynuje dzieci, ten zestaw jest idealny!
  • Zawiera ponad 1000 elementów.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa - norma europejska EN71.

SKU 

6102658

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Smiki

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia. Istnieje ryzyko udławienia bądź uduszenia małymi elementami, które mogą powstać w czasie użytkowania zabawki. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku do lat 3. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Ostrzeżenie! Wszystkie materiały, takie jak farby itp. mogą być przyczyną powstania zabrudzeń. Stosować odpowiednie zabezpieczenia odzieży, mebli oraz pokrycia innych powierzchni. Ostrzeżenie! Kredki i inne przybory mogą zawierać ostre zakończenia lub krawędzie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu