Smak! Akademia mądrego dziecka. Bobas odkrywa naukę

Indeks: 7013956

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 15,99 zł19,99 zł
Oszczędzasz: 4,00 zł (20%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

"Smak! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka." to pięknie i kolorowo ilustrowana książeczka edukacyjna dla najmłodszych, która najprostszymi słowami i pojęciami zapoznaje maluszki z działaniem jednego ze zmysłów - smaku. Książeczka w prosty sposób pokazuje jak to się dzieje, że dzidziuś jedząc truskawkę czuje słodki smak, a cytrynę kwaśny.

Książka "Smak! Bobas odkrywa naukę. Akademia mądrego dziecka" wpisuje się w nurt edukacji STEM. STEM to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych i cenionych konceptów edukacyjnych na świecie. Koncepcja STEM łączy cztery dyscypliny:

  • nauki przyrodnicze (science)
  • technologię (technology)
  • inżynierię (engineering)
  • matematykę (math)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Paulina R.
Recenzja dodana 19.08.2021
Uważam, że książeczka jest fantastyczna - kolorowa i dziecinna, a jednocześnie zawiera treści, które mają niesamowitą wartość edukacyjną. Zdania są krótkie, ale przy niektórych warto się zatrzymać i poprosić, by dziecko pokazało coś na obrazku. Tekst idealnie pasuje do ilustracji (i odwrotnie). Rysunki są ogromną pomocą w zrozumieniu treści. Ta piękna publikacja z pewnością zapoczątkuje niejedną rozmowę z malcem. Zainspiruje do tego, by próbować różnych pokarmów i bawić się przy tym w rozpoznawanie i nazywanie smaków. Ponadto zachęci do eksperymentowania - "Zmysły węchu i smaku wspólnie nadają jedzeniu smak". A co będzie jak zatkamy nos?... A Twój "dzidziuś" już potrafi wymienić wszystkie pięć możliwych do odczuwania smaków?
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: