Skip Hop, Wieloryb Moby, wanienka

Indeks: 5946494

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Ta wszechstronna wanienka do kąpieli rośnie wraz z dzieckiem, towarzysząc mu w trzech etapach – począwszy od noworodka, przez niemowlę zaczynające siadać, na dziecku samodzielnie siedzącym kończąc. Dzięki temu, że wanienka posiada odpowiednią regulację siedziska, dostosowaną do etapów rozwoju dziecka, jest jedyną wanienką jakiej będziesz potrzebować. Siedzisko mocuje się w dwóch ergonomicznych pozycjach: wyższej, wspierającej całe ciało dziecka i niższej, wspierającej pozycję siedzącą. Wykonane z podwójnej siateczki oraz komfortowo zakończonych brzegów bezpiecznie podtrzymuje dziecko od stóp do głów. Miękkie siedzisko dopasowuje się kształtem do dziecka i umożliwia niemowlętom naukę siadania. Siedzisko można wyjąć z wanny, kiedy dziecko potrafi już˙ samodzielnie siedzieć. Od tego momentu dziecko można już kąpać w przestronnej wanience.

Wanienka rośnie wraz z dzieckiem towarzysząc dziecku podczas trzech kluczowych etapów:
Etap 1: Noworodek (0-3 miesięcy; do 7 kg)
Etap 2: Niemowlę (3-6 miesiące, do 9 kg)
Etap 3: Dziecko samodzielnie siedzące (6+ miesięcy, do 11 kg)

  • Siedzisko Mesh Smart Slingto™ ma komfortowo zakończone brzegi oraz mocowanie w dwóch ergonomicznych pozycjach: wyższej: wspierającej całe ciało noworodka oraz niższej pozycji: czyli niemowlęcia uczącego się siedzieć. Można całkowicie usunąć siedzisko, kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć.
  • Posiada: obrotowy hak do zawieszania na wieszaku czy prysznicu, antypoślizgowe wnętrze, korek spustowy
  • Nie zawiera PVC, ftalanów
  • Wiek dziecka: od 0 do 6+ miesięcy; do 11 kg
  • Rozmiar: 70 x 48 x 29 cm
  • Gwarancja 12 miesięcy

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
2
3
2
1
1

Średnia ocena

3.6
Ocena ogólna
3.7
Jakość
4.0
Cena
3.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Anastasiya
Recenzja dodana 17.03.2021
U nas swietnie się sprawdzila. Jest szeroka, do standardowej wanny, ale po wypełnieniu, plastik dopasowuje się kształtem.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Paulina
Recenzja dodana 07.11.2019
Ogólnie bardzo fajna wanienka. Miałam wątpliwości czy ją zamawiać ale teraz nie żałuję. Chociaż mogłaby być troszkę większa i tańsza.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Aneta
Recenzja dodana 17.02.2019
Mam tę wanienkę i jestem zadowolona. Córeczka ma pół roku, ale że jest bardzo długa w stosunku do rówieśników zmieniłam już siedzisko na niższy poziom. Faktycznie hamaczek w przypadku malutkich dzieci nie pozwala na pełne zanurzenie, ale jeśli wanienka jest do pełna to pupa jest w wodzie. Na brzuszek kładłam zanurzaną w wodzie pieluszkę, więc dzidzia nie marzła. Zresztą skip hop miał też w sprzedaży specjalny "ręczniczek" z czujnikiem temperatury, właśnie do przykrycia najmłodszych. Teraz moja córeczka jest już mocno zanurzona, tylko trzeba pamiętać o zrolowaniu siedziska, zanim przepnie się je niżej, bo inaczej dzidzia będzie się zsuwać. Do wanny dokupiłam firmowe siedzisko moby i kąpię córeczkę pod prysznicem siedząc na klęczniku. Polecam, mi ta wanienka bardzo ułatwiła życie, bo kąpię córeczkę sama.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (2)
Jakość
5
Cena
4
Agata Szymańska
Recenzja dodana 04.10.2018
Myślałam, że przy niemowlaku hamak będzie bardziej przydatny ale montowany jest tak wysoko, że praktycznie niemożliwe jest zanurzenie brzuszka dziecka w całości przez co ono po prostu marznie. W dodatku u nas po 2 miesiącach zaczął przeciekac korek, przez co wanna trafiła na reklamację.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (0)
Jakość
2
Cena
1

Sprawdź inne kategorie: