Sekretne życie kotów

Indeks: 6931186

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Te, co skaczą i mruczą. Pręgowane lub w cętki. Domowe i dzikie.

Poznaj najciekawsze tajemnice KOTóW.

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy lubią psy, i na tych, którzy lubią koty. Trudno powiedzieć, czy tak jest naprawdę. Jedno jest pewne jeśli pokocha się koty, miłość ta jest dozgonna. Wielbiciele kotów z zapałem przekonują, że kot to zwierzę wyjątkowe, a obcowanie z nim przynosi radość i zdrowie.

Andrzej G. Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego, oraz Agnieszka Czujkowska, lekarz weterynarii, są nie tylko znawcami zwierząt i ich zwyczajów, lecz także uważnymi obserwatorami swoich podopiecznych. Sekretne życie kotów to zbiór fascynujących historii zaczerpniętych z kociego świata.

Razem z autorami odkryjesz wiele tajemnic nie tylko kotów domowych, które towarzyszą nam na co dzień, ale również tych dzikich, mniejszych i większych, a także wielkich kuzynów naszych domowych pupili.

I przekonasz się, że koty naprawdę się naturze udały!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Paulina R.
Recenzja dodana 19.08.2021
Po przeczytaniu "Sekretnego życia kotów" jestem ich wielką fanką, ale jeszcze większy podziw kieruję w stronę autorów, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami, licznymi spostrzeżeniami oraz przemyśleniami.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5