Schleich, Farm World, Wałach rasy Clydesdale, figurka, 13808

41,49 zł
(2)

Opis produktu

Schleich Wałach rasy Clydesdale 13808 to ręcznie malowana i precyzyjnie wykonana figurka kolekcjonerska z serii Konie.

Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną stadninę z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

Wszystkie figurki Schleich powstają przy udziale specjalistów od hodowli zwierząt, weterynarzy, zoologów i ekspertów, których wiedza pozwala stworzyć zabawki wiernie odwzorowujące prawdziwe zwierzęta. Każdego roku pojawiają się nowe figurki marki Schleich, dzięki czemu kolekcja zwierząt może być wciąż powiększana o coraz to nowe okazy.

Nr produktu: 3876609

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Schleich

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Schleich

​​​​​​​​​​​​​​Zdalnie sterowany

nie

​​​​​​​​​​​​​​Seria

Farm World

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1
1

Średnia ocena

2.8
Ocena ogólna
2.5
Jakość
3.0
Cena
3.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Modelarka koni
Recenzja dodana 11.02.2023
Jestem bardzo nie zadowolona z przesyłki, koń był uszkodzony, w wielu miejscach była zdarta farba, nie było części zplotu grzywy, w dobrze zapakowanej paczce był bardzo uszkodzony konik. Uszkodzenia te nie były powodem transportu. Na przyszłoś zwródzcie uwagę i nie pakujcie uszkodzony zabawek w cenie 100%!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Mela Wilde
Recenzja dodana 11.05.2020
Ogólnie figurka jest świetna i jestem bardzo zadowolona ale przywieziono go do mnie źle zapakowanego bo powinien być w kartonie a nie w jakiejś zwykłej folii przez którą jest uszkodzony, uszko jest bardzo widocznie i mocno zdrapane. Przebiło sie przez tą kiepską folie w której był i podrapało przy transporcie. Mam nadzieje że ta wiadomość dotrze do osób które zajmują sie pakowaniem paczek - na przyszłość przedmioty łatwe do zniszczenia pakujcie w karton.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5