Rubbabu, samolot sensoryczny, turkusowy

Indeks: 6376571

Napisz recenzję i oceń
Cena: 32,49 zł39,99 zł
Oszczędzasz: 7,50 zł (19%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Sensoryczny samolot marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia.

  • Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy turkusowy kolor i czarne koła.
  • Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze świetnie rozwija dziecięcą wyobraźnię, a ponadto jest lekki, rozmiarami idealny dla małych rączek i w pełni bezpieczny, także dla niemowląt.
  • Oryginalnie wyprofilowane kształty sprawiają, że zabawa nim wspiera rozwój małej motoryki.
  • Dla starszych dzieci sterowanie samolotem to z kolei lekcja koordynacji ręka-oko.
  • Zabawkę można bezpiecznie rzucać i ściskać.

Rubbabu to indyjska marka wyjątkowych, ręcznie robionych zabawek, wykonanych ze 100% naturalnej pianki kauczukowej, niezwykle miękkich, z aksamitną, przyjemną w dotyku powierzchnią. Ich żywe kolory i sprężystość sprawiają, że są fantastycznymi towarzyszami do zabawy i nauki dla dzieci.

Produkowane są ręcznie w rodzinnej fabryce w Indiach - jedynej manufakturze zabawek w tym kraju, która przestrzega zasad fair trade i zero waste. Naturalny kauczuk, z którego zrobione są Rubbabu, jest surowcem przyjaznym dla środowiska, biodegradowalnym i bezpiecznym.

Ich aksamitna powłoka to wysokiej jakości nylonowe włókno z Hiszpanii. Do jego barwienia używane są wyłącznie atestowane barwniki spożywcze. 

Wszystkie zabawki Rubbabu są hipoalergiczne. Są odpowiednie również dla dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi. Nadają się do celów terapeutycznych i stymulacji polisensorycznej.

Uwaga! Produktu nie należy sterylizować, ani myć w zmywarce. Można go czyścić wilgotną szmatką. Pod wpływem użytkowania, produkt może ulegać naturalnemu zużyciu

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: