Rimmel, Wonder'swipe, metaliczny eyeliner i cień do powiek 2w1 nr 002, Instafamous 1,7 ml

Indeks: 6656863

Napisz recenzję i oceń
Cena: 24,99 zł36,99 zł
Oszczędzasz: 12,00 zł (32%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Teatralny, trwały efekt dzięki eyelinerowi i cieniowi do powiek 2 w 1 Wonder'swipe w odcieniu Instafamous od Rimmel! Nowa odsłona makijażu oka dzięki przełomowej formule 2 w 1. Zmień odważny metaliczny eyeliner w połyskujący cień do powiek zaledwie jednym pociągnięciem palca. Ten łatwy do rozcierania eyeliner i cień w płynie to wielozadaniowe cudo. Wonder’Swipe jest dostępny w szerokiej gamie odcieni o silnej pigmentacji – od efektownych, metalizowanych, przez jasne i połyskliwe po soczyście ciemne. Nakładaj je i łącz, ilekroć chcesz, aby uzyskać niepowtarzalny, zjawiskowy efekt utrzymujący się nawet przez 10 godzin! Nakładaj kolorowy kosmetyk na powiekę jak zwykły eyeliner w płynie. Aby uzyskać połyskliwy cień, rozprowadź go pędzelkiem lub palcem, dopóki jest wilgotny. Wykonaj odważny i modny makijaż oczu za pomocą jednego produktu. Magia dzieje się na Twoich oczach!

Teatralny efekt za jednym pociągnięciem! Nowa kompaktowa formuła: metaliczny eyeliner z pędzelkiem zmienia się w połyskujący cień do powiek już za jednym pociągnięciem palca.

Pierwszy na rynku eyeliner i cień do powiek 2 w 1 – przełomowa innowacja marki Rimmel •Mozaika wielu mocno napigmentowanych, metalicznych i trwałych kolorów, które można mieszać oraz dopasowywać bez końca.

Ultraprecyzyjny aplikator pozwoli osiągnąć idealnie równą kreskę. Kosmetyk nie odbija się na powiece, a Ty będziesz cieszyć się makijażem bez poprawek aż do 10 godzin – bez plam, smug i śladów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu