Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym + ebook

Indeks: 7290634

Napisz recenzję i oceń
Cena: 78,99 zł93,90 zł
Oszczędzasz: 14,91 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym (wydanie jednotomowe)

Jest to wydanie jednotomowe repetytorium, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań naszych publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, jaki docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Publikacja zawiera kod dający dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników występuje w dwóch wersjach: wydaniu dwutomowym oraz jednotomowym. Grupom, które rozpoczną powtórki do matury dopiero w klasie maturalnej rekomendowane jest wydanie jednotomowe.

Dla kogo polecane jest repetytorium?

Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym jest rekomendowany dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie podstawowym. Realizuje wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie podstawowym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu rozszerzonego, w tym: wszystkie treści z podstawy programowej i zagadnienia gramatyczne oraz wszystkie typy zadań maturalnych.

Cechy serii:

  • Nowe treści obejmujące 100% zagadnień z podstawy programowej wymaganych na egzaminie z języka angielskiego,
  • Wszystkie typy zadań wskazane w Informatorach CKE opatrzone wskazówką i treningiem maturalnym,
  • 14 rozdziałów tematycznych oraz część referencyjna i gramatyczna,
  • Książka zawiera dokładnie to, czego potrzebuje maturzysta: modelowe wypowiedzi, banki słów i zwrotów, wyjaśnienia gramatyczne i wskazówki do pracy z arkuszem egzaminacyjnym,
  • Sekcje Life Skills rozwijają umiejętności pozajęzykowe, istotne w dalszej edukacji i karierze,
  • Interaktywna wersja repetytorium to nowe funkcjonalności i dodatkowe zasoby rozszerzające wydanie drukowane.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu