Recaro, Monza Nova 2 Seatfix, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Aluminium grey

Indeks: 5998528

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Recaro Monza Nova 2 Seatfix (oraz bliźniacza wersja Monza Nova 2 - bez mocowań Seatfix) to fotelik przy którego projektowaniu nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka.

Fotelik Monza Nova 2 Seatfix przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36 kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Recaro Monza Nova 2 Seatfix obejmuje 2 grupy wagowe:II- 15-25 kg III- 22-36 kg. Fotelik wyposażony jest w poduszki rozkładające równomiernie obciążenie, wypełnienia z pianki absorbującej energię uderzenia, w szczególności w obrębie głowy i bioder. Szkielet konstrukcyjny fotelika posiada liczne kanały wentylacyjne absorbujące energię wypadku. Wszystko to redukuje niebezpieczeństwo obrażeń dziecka. Stałe podłokietniki zapewniają podróżującemu dziecku dodatkowe boczne trzymanie oraz chronią biodra.

Zagłówek fotelika Recaro Monza Nova 2 Seatfix daje możliwość regulacji głębokości pozwalającą ustawić bezpieczną pozycję do spania zachowującą głowę dziecka w strefie ochronnej zagłówka.

Konstruktorzy Recaro nie zapomnieli również o komforcie i wygodzie:

  • system wewnętrznych kanałów wentylacyjnych
  • przyjemne w dotyku i oddychające tapicerki
  • system głośników wbudowany w zagłówek, do którego można podłączyć odtwarzacz MP3 zapewnią komfort, wygodę i z pewnością umilą dziecku nawet najdłuższą podróż.

Wyposażona w uchwyty Seatfix Recaro Monza Nova 2 Seatfix to fotelik który szybko, łatwo, pewnie i bezpiecznie można przymocować do punktów mocowania Isofix w samochodzie co znacząco wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa.

Wykorzystanie mocowania Isofix powoduje, że przy uderzeniach bocznych pasy samochodowe trzypunktowe którymi przypięte jest dziecko absorbują jedynie jego ciężar bez konieczności przenoszenia ciężaru fotelika.

Recaro Monza Nova 2 Seatfix to wyrafinowana technologia i najwyższej jakości materiały. Monza Nova 2 Seatfix może być stosowana w samochodach bez mocowań Isofix po wcześniejszym wsunięciu zaczepów Seatfix w foteliku. prosty sposób montażu w samochodzie pasem 3-punktowym.

Monza Nova 2 Seatfix obszyta została wysokiej jakości materiałami wzbogaconymi o funkcje ”oddychania” i sportowy wygląd.

Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka, praktyczna miarka ze wzrostem dziecka na zagłówku informująca jak wysoko powinien być ustawiony zagłówek względem wzrostu dziecka.

Możliwość zamocowania dodatkowego podnóżka aby nóżki dziecka nie wisiały w powietrzu wbudowane głośniki w zagłówku i możliwość podłączenia odtwarzacza muzyki umilą czas w podróży dziecku.

Elastyczna pianka w siedzisku zapewnia wygodę nawet podczas najdłuższych tras a innowacyjna poduszka powietrzna zamocowana w zagłówku pozwala dostosować ułożenie główki dziecka w foteliku.

Doskonały system cyrkulacji powietrza wbudowany w skorupę fotelika i oddychająca tapicerka zapewniają wysoki komfort

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu