Rebel, Terraformacja Marsa, zestaw dodatkowy 3 karty korporacji, karty do gry

Indeks: 6441691

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty do gry w edycji polskiej.

Wspólnota Arkadyjska - Grupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu.

Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno ekspansywna i z dużym zapasem stali na początku gry. Dzięki możliwości rezerwowania pól w ramach akcji, może zabezpieczyć swoje wpływy na powierzchni Czerwonej Planety na długo przed rzeczywistym ich wykorzystaniem. Jej zdolność wzmacniana jest dodatkowymi 3 megakredytami przychodu, za wykorzystanie zarezerwowanego wcześniej terenu.

Recyclon - Recycling jest drogą przyszłości, szczególnie na tej jałowej planecie. Właśnie dzięki niemu korporacja Recyklon jest najbardziej efektywnym deweloperem.

Recyclon to korporacja-deweloper, która rozpoczyna grę z dodatkowym przychodem stali. Surowiec ten potrzebny jest do zmniejszania kosztu zagrywanych kart z symbolem budowli. To doskonale się składa, ponieważ to ustawienie początkowe ułatwia korzystanie z efektu stałego korporacji. Po zagraniu karty budowli, gracz kładzie jednego mikroba na swojej karcie korporacji. Po uzbieraniu dwóch takich, może je wydać, aby podnieść swoją produkcję zieleni o 1 poziom, za każdy symbol na zagranej karcie.

Splice: genomika taktyczna - Posiadająca patenty kluczowych lini genetycznych korporacja Splice jest najlepszym partnerem w projektach adaptacji mikroorganizmów do życia na Marsie.

Grając korporacją Splice rozpoczynamy grę z dodatkową kartą, posiadającą symbol mikrobów. To doskonale łączy się z jej efektem trwałym, który wyjątkowo wpływa na wszystkich graczy przy stole. Gdy którykolwiek z graczy zagra kartę z symbolem mikrobów, to ten gracz otrzymuje dodatkowy bonus, jednocześnie wzmacniając Splice dodatkowymi mega kredytami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu