Rainbow High, Shadow High, Ash Silverstone, Silver Boy, lalka modowa

Indeks: 7168339

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Legenda głosi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Ale prawda jest taka, że ​​to coś jeszcze bardziej niesamowitego. Tylko nieliczni, którzy znają się na modzie, mogą podążać za tęczą do Rainbow High, kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory.

Z pewnością każdy zna szkołę Rainbow High, natomiast mało kto wie, że konkuruje ona ze szkołą Shadow High.

W tym roku role nieco się odwrócą, ponieważ uczniowie Shadow High mają dość chowania się w cieniu kolorowej szkoły. Mają oni do zaprezentowania całemu światu naprawdę dużo.

Przedstawiamy Ash Silverstone. Ash Silverstone ma unikalny design i od stóp do głów ubrany jest w srebrny kolor. Ma wspaniałe rysy twarzy, urocze, zaczesane do tyłu włosy, długie rzęsy i błyszczące oczy. Ash posiada aż 3 zestawy ubrań w tym: dwuczęściowy kombinezon w stylu futurystycznym, ciemne spodnie z suwakami i kurtkę bomberkę z metalowymi zapięciami, t-shirty z kosmicznymi nadrukami oraz sportowe buty. Do zestawu dołączony jest również grzebień, wieszak i i stojak na lalkę.

Wysokość lalki: 28 cm

Rada: Podczas pierwszego rozpakowywania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Następnie jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.

Wysokość lalki:  28 cm

Cała szkoła artystyczna Shadow High jest gotowa aby pokazać swoje wyjątkowe specjalizację. Zbierz wszystkie lalki z tej serii i odkryj ich ukryte zdolności z nową serią Shadow High. To będzie naprawdę coś zaskakującego. W skład serii wchodzi aż 6 lalek w tonach szarości, czerni i bieli, które charakteryzują się pięknym kontrastem: Natasha Zima, Heather Grayson, Ash Silverstone, Nicole Steel, Luna Madison, Shanelle Onyx.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu