Rainbow High, Pacific Coast, Finn Rosado, lalka modowa, Boy

Indeks: 7102055

Napisz recenzję i oceń
Cena: 119,99 zł199,99 zł
Oszczędzasz: 80,00 zł (40%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Legenda głosi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Ale prawda jest taka, że ​​to coś jeszcze bardziej niesamowitego. Tylko nieliczni, którzy znają się na modzie, mogą podążać za tęczą do Rainbow High, kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory.

Rainbow High Pacific Coast to kolekcja wakacyjnych laleczek, które zapraszają na wspólny wypoczynek. Zrelaksuj się na plaży i ciesz się słońcem z Bellą Parker i szóstką jej nowych przyjaciół. Te 6 dziewczynek i 1 chłopiec będą najbardziej kolorową i stylową ekipą na plaży z modnymi kostiumami kąpielowymi, nakryciami głowy, kapeluszami, letnimi butami i torbą plażową, w której zmieszczą się ich ręczniki i inne akcesoria.

Chłopiec Finn Rosado to mistrz surfowania na desce. Wygrywa każde zawody, ale przy tym jest zawsze przyjacielski i pomocny. Dzięki kilku punktom artykulacji może z łatwością zmieniać pozy i  łatwo można go przebierać. Koszulka, szorty i daszek w pełni pasują do jego charakteru, a okulary przeciwsłoneczne tylko dopełniają jego modny wygląd. W zestawie znajdziesz także torebkę-nerkę na wszystkie potrzebne akcesoria oraz specjalny grzebień.

Rada: Podczas pierwszego rozpakowywania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Następnie jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.

Zbierz kolekcję pięknych lalek z Rainbow High Pacific Coast: Bella Parker, Phaedra Westward, Harper Dune, Simone Summers, Hali Capri, Margot De Perla (sprzedawane oddzielnie)!

Wysokość lalki: ok. 28 cm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: