Rainbow High, Junior High, Poppy Rowan, lalka modowa, Orange

Indeks: 7128304

4.0 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 92,99 zł149,99 zł
Oszczędzasz: 57,00 zł (38%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Legenda głosi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Ale prawda jest taka, że ​​to coś jeszcze bardziej niesamowitego. Tylko nieliczni, którzy znają się na modzie, mogą podążać za tęczą do Rainbow High, kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory.

Poznaj młodsze wersje swoich sześciu ulubionych oryginalnych lalek Rainbow High Fashion! Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler i Violet. Każda z nich ma swoją własną historię o tym, jak odnalazły swoją twórczą pasję, zanim stały się uczennicami Rainbow High. Każda jest tak samo piękna, stylowa i kolorowa.

Rainbow High Junior High to urocze laleczki, które mają piękne, młode rysy twarzy. Ich kolorowe i długie włosy nadają każdej z nich unikatowego charakteru, ale także są idealne do układania fantazyjnych fryzur. W zestawie znajdziesz akcesoria do włosów oraz grzebień. Dzięki kilku punktom artykulacji mogą z łatwością zmieniać pozy i dostosowywać się do Twojej wizji. Bardzo łatwo można je przebrać więc możesz dopasować każdą laleczkę do Twojej stylizacji.

Laleczki Junior High nie mogą obejść się bez plecaka, który pomieści wszystkie potrzebne w szkole modowej artykuły.

Rada: Podczas pierwszego rozpakowywania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Następnie jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.

Zbierz kolekcję pięknych lalek z Rainbow High Junior High: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw, Violet Willow (sprzedawane oddzielnie)!

Wysokość lalki: ok. 22 cm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.3
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Natalia
Recenzja dodana 20.08.2022
Lalka jest bardzo ładna, starannie wykonana. Nie ma do czego się przyczepić. Córka zachwycona i to jest najważniejsze.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Nikola
Recenzja dodana 02.08.2022
Lalka przepiękna włosy nie wypadają a stroje cudne polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 28.03.2022
Lalka ma ładne oczy i dopasowane ubrania i za to 2 gwiazdki. Wady: 1. Włosy rzadkie, łyse ogromne prześwity. Pamiętam lalki PRL, włosy były gęsto utkane, bezkonkurencyjne z nowoczesnymi drogimi niedoróbkami. Tutaj to dramat. Firma MGA robi tragiczne włosy. 2. Tylko jedno ubranko. 3. Brak stojaka. Szkoda pieniędzy, jeśli dziecko nie jest zdecydowane na lalkę. Nie kupiłabym jako prezent w ciemno.
Czy opinia była pomocna:Tak (5)Nie (18)
Jakość
3
Cena
3

Sprawdź inne kategorie: