Purse Pets, Llama, interaktywna torebka zwierzątko

Indeks: 7114682

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Najmodniejsza torebka tego sezonu! Purse Pets Lama sprawi, że każdy będzie zwracał na Ciebie uwagę.

Miękka torebka z tęczowymi uszami, wielkimi oczami będzie pasować do każdej stylizacji. Długi, regulowany pasek sprawi, że każdy dobierze dla siebie odpowiednią długość. Możesz ją nosić na ramieniu, bądź przez ramię, ale także w dłoni.

Kiedy jesteś w ruchu oczy Lamy mrugają, a cała torebka wydaję wesoły dźwięk. Uwielbia się także przytulać! Rozpoznasz to dzięki słodkiemu dźwiękowi, który wydobywa się ze środka. W sumie torebka zna ponad 30 dźwięków i reakcji.

Z przodu posiada tajny przycisk, który wprowadzi Cię w tryb Magic i otworzy nowe możliwości zabawy. Graj w gry i przybieraj różne pozy. Nie zapomnij wypróbować miernika stylu! Zapytaj ją, co myśli, dotknij jej czoła, a odpowie. Im głośniejszy aplauz, tym bardziej podoba jej się Twój styl!

Wciel się w rolę DJ-a i remiksuj bity, stukając torebkę w czoło i słuchaj jakie wydaje dźwięki. Odtwarza muzykę, która jest inspirowana pokazami mody, żebyś mogła dumnie zaprezentować swoje stylizacje! Tańcz do muzyki i przybieraj pozy jak przed kamerą!

Torebka ma idealne wymiary ok. 10x15x7 cm, pomieści wszystkie potrzebne akcesoria, natomiast jest przy tym na tyle mała, że wygodnie można ją nosić.

Przynieś do domu interaktywną, pluszową torebkę Lama Purse Pet i popraw swój własny, zacięty wygląd!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu