Psi Patrol, Marshall, pojazd funkcyjny z figurką

Indeks: 7173197

Napisz recenzję i oceń
Cena: 180,99 zł269,99 zł
Oszczędzasz: 89,00 zł (33%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Ruszaj na ratunek z Marshallem z Psiego Patrolu i jego pojazdem Rise and Rescue!

Wóz strażacki Marshalla ma autentyczne grafiki i detale, schowek na akcesoria i ekscytującą transformację. Kiedy nadejdzie czas, umieść figurkę Marshalla w fotelu kierowcy i ruszaj na misję ratunkową! Po przybyciu naciśnij pojazd, aby przejść w tryb ratunkowy - pojazd unosi się, ujawniają się wyrzutnie pocisków i dron ratunkowy. Jednocześnie Marshall zyskuje doskonały punkt obserwacyjny na czas akcji! Wystrzel pociski wodne, aby usunąć przeszkody.

W przypadku misji ratowniczych w trudno dostępnych miejscach, otwórz schowek z tyłu pojazdu i wyślij drona ratunkowego Marshalla oraz kosz ratunkowy, aby przetransportować Chickalettę (figurka w zestawie) w bezpieczne miejsce! Gdy Chickaletta zostanie uratowana, zaczep kosz z przodu pojazdu, aby zapewnić jej bezpieczeństwo w drodze powrotnej do domu. Użyj wyobraźni, aby przywołać do życia swoje pełne akcji misje ratunkowe.

Aby zabawa była jeszcze lepsza, poszukaj pojazdu Chase'a Rise and Rescue (sprzedawany oddzielnie).

Zabawki Rise and Rescue są wspaniałymi prezentami dla dzieci od lat 3.

Połącz siły ze swoimi ulubionym szczeniakiem z Psiego Patrolu, Marshallem i uratuj sytuację dzięki pojazdowi Rise and Rescue!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu