Powięź bez tajemnic. Czym jest i jakie jest jej znaczenie

Indeks: 6246385

Napisz recenzję i oceń
Cena: 27,99 zł49,90 zł
Oszczędzasz: 21,91 zł (44%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Powięź to jednolita elastyczna struktura, która osłania mięśnie, powleka każdą kość, okrywa narządy, spowija każdy nerw i utrzymuje w jedności całe ciało. Pełni ważną rolę m.in. w procesach biochemicznych i immunologicznych, działa jak wewnętrzna sieć komunikacyjna dla wszystkich komórek.

Powięź bez tajemnic to wnikliwa, rzetelna i napisana przejrzyście książka. Stanowi doskonałe kompendium dla fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manualnych i sportowych, studentów medycyny oraz wszystkich, którzy chcą zrozumieć, jak jest zbudowane i jak działa ciało człowieka.

Z lektury książki dowiesz się:

  • czym jest powięź,
  • jakie pełni funkcje w ludzkim ciele,
  • jakie jest jej znaczenie kliniczne,
  • jakie mity na temat powięzi krążą w środowisku medycznym.

David Lesondak prowadzi praktykę kliniczną w Centrum Medycznym Uniwersytetu w Pittsburghu. To certyfikowany instruktor integracji strukturalnej, trener fitnessu powięziowego i terapeuta stretchingu powięziowego na pierwszym poziomie. Od 25 lat skutecznie pomaga ludziom oraz przekazuje wiedzę na temat powięzi. Prowadzi autorskie warsztaty, tworzy prezentacje naukowe, jest również wykładowcą. Występuje na międzynarodowych forach medycznych.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu