Playgro, Kręciołek na przyssawkę, zabawka edukacyjna

Indeks: 4817393

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia.
  • Bogata kolorystyka stymuluje percepcję wzroku dziecka.
  • Różnorodna faktura zabawki rozwija zmysł dotyku.
  • Małpki gryzaki ukoją ból dziąseł dziecka.
  • Górna część zabawki z możliwością odpięcia od podstawki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
6
1

Średnia ocena

2.0
Ocena ogólna
2.0
Jakość
2.0
Cena
2.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agnieszka Szymańska
Recenzja dodana 28.01.2015
Zabawka wykonana w miarę porządnie- dobre materiały, ładne kolory. Z małym wyjątkiem. Górna cześć, którą można odłączyć od przyssawki, jest do tej przyssawki słabo mocowana (jest wkładana na bardzo króciutką wypustkę). Kiedy zabawka stoi np. na stole, dziecko nie może się bawić kręciołkiem, bo on wypada z podstawki przez co przyssawka jest w ogóle bez sensu. Dziecko bawi się nią tylko trzymając w raczkach. Minus za słaba przyssawka która jest trochę za sztywna i nie trzyma się powierzchni specjalnie dobrze
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
Iza
Recenzja dodana 13.04.2015
Zabawka w ładnych kolorach i z fajnymi elementami do zabawy. Zgadzam się z poprzednią opinią, że przyssawka jest za słaba i nie trzyma się powierzchni oraz, że górna część wypada z dolnej części(przyssawki).
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
lemongirl
Recenzja dodana 27.04.2015
Przyssawka nie trzyma się nawet szyby, a cała zabawka odpada od "trzymadełka". Dobrze, że chociaż nie była droga, bo są to wyrzucone pieniądze. Chciałam dać jedną gwiazdkę, ale automatycznie zaznaczyły się trzy i już nie mogłam tego zmienić. Jednym słowem: MASAKRA!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
Ewelina Czado
Recenzja dodana 14.05.2015
Odradzam zakup!! Kupiłam ją dla córki ze względu na przyssawkę, bo potrzebowałam zabawki, którą będzie się w stanie zająć chwilkę siedząc w krzesełku do karmienia. Przyssawka w tym badziewiu nie trzyma się kompletnie, nie wiem po co w ogóle tam jest. Poza tym, zabawka wypada z podstawki z łatwością. Jako zabawka 'do rączki' nie jest najgorsza, córka bawi się nią z zainteresowaniem, ale jeśli kogoś interesuje jako zabawka 'stacjonarna' to polecam szukać dalej!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
Agnieszka Gadomik
Recenzja dodana 29.01.2014
Świetna zabawka. Córcia dostała ją już teraz, chociaż nie ma jeszcze skończonych 6 miesięcy. Mimo to, zaczyna już bawić się takimi zabawkami. Bardzo fajny pomysł z przyssawką, którą można przytwierdzić do płaskich powierzchni. Kolorowa, ciekawa, bardzo ładna zabaweczka, która dzięki ruchomym elementom jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
MAGDALENA
Recenzja dodana 23.01.2015
Kupiłam ją dla synka na Mikołaj. Prezent przypadł mu do gustu. Grzechotka jest w żywych kolorach, ma ciekawe elementy i jest dobrze wykonana sama w sobie. Nie dokońca jestem zadowolona z podstawki którą można przymocować do stołu a dokładnie ze sposobu mocowania grzechotki w podstawce. Mój półroczny syn bez większego trudu potrafi wyjąć grzechotkę z podstawy... więc Kręciołek na przyssawce nie dokonca jest "kręciołkiem".
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2