Piosenki na cztery pory. CD

Indeks: 5765283

Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł19,35 zł
Oszczędzasz: 1,36 zł (7%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

"Piosenki na Cztery Pory Roku" to płyta - podróż z kalendarzem w ręku. Wszyscy jesteśmy częścią przyrody - kładącej się do snu jesienią, uśpionej zimą, budzącej się wiosną i rozkwitającej latem. Zatoczymy pełne koło życia w świecie ludzi, zwierząt i roślin. To także piosenki o najważniejszych świętach w ciągu roku (Boże Narodzenie, Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc, Dzień Matki), ale także o niebezpieczeństwach w czasie lata i ukochanych wakacjach. Na płycie znajdują się także wersje instrumentalne wszystkich utworów (pół-playbacki), dzięki którym dzieci mogą śpiewać przy oryginalnym akompaniamencie Orkiestry Dni Naszych.

Płyta zawiera 11 nowych piosenek z autorskimi tekstami i muzyką Jerzego Kobylińskiego (twórcy większości repertuaru zespołu "Orkiestra Dni Naszych". Materiał ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolno - szkolnym. Jego podstawą jest edukacyjny charakter poprzez uśmiech, humor i zabawę, pozbawiona nudy i sztampy.

Piosenki te, w swoich założeniach to nie tylko zabawa, ale szeroka profilaktyka zgodna z Narodowym Planem Działań na Rzecz Dzieci 2004-2012 (zdrowy tryb życia i zwiększanie jakości edukacji poprzez poznawanie świata).

Tracklista:

1. Piosenka o czterech porach roku
2. Piosenka o wiośnie
3. Piosenka na Dzień Matki
4. Piosenka na Dzień Dziecka
5. Piosenka o wakacjach
6. Piosenka o niebezpiecznym lecie
7. Piosenka o matematyce
8. Piosenka na Dzień Nauczyciela
9. Piosenka o Mikołaju
10. Piosenka na Dzień Babci i Dziadka
11. Piosenka na Dzień Kobiet
12-22. Wersje instrumentalne utworów

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: