Piosenki dla przedszkolaka. Część 4 + CD

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Maria Anna
Recenzja dodana 24.10.2022
Rewelacja. W podróż i na miły czas z dziećmi :) polecam śmiało każdemu.mozna się obyć dzięki tym płytom od bajek w podróży
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kamila Kupka
Recenzja dodana 05.11.2014
Śpiewniki z tej serii to w naszym domu nr 1 :) Piosenki wpadają w ucho i dzieci (3 i 4-latek) szybko się ich uczą. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta Trzcińska
Recenzja dodana 04.07.2012
Te utwory są naprawdę fajne. Świetnie się je słucha zarówno w domu jak i w samochodzie. Ale nie tylko! Ponieważ jak już wcześniej wspominałam zarówno teksty jak i muzyka są bardzo proste, piosenki bez kłopotu zapamiętujemy i z przyjemnością wspólnie śpiewamy.Piosenki przedszkolaka towarzyszą nam podczas zabaw. Na początku tylko słuchaliśmy utworów, teraz gdy znamy niemalże wszystkie piosenki na pamięć często włączamy część z karaoke i próbujemy własnych sił. Bardzo pomocna jest w tym momencie książeczka, w której znajdziemy wszystkie teksty do utworów z płyty. Poza tym w ów książeczce jest także zapis nutowy wszystkich utworów. Zatem uzdolniony muzycznie rodzic może uatrakcyjnić zabawę poprzez granie piosenek na gitarze, badź też starsze maluchy mogą przy niej trenować grę na flecie czy organach.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5