Philips Avent, Natural 2.0, butelka, BPA Free, 330 ml

47,49 zł
(22)

Opis produktu

Butelka dla niemowląt Natural

Zawartość zestawu:

 • Butelka dla niemowląt: 1 szt
 • Smoczek 6m+

Szczegóły produktu:

 • Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią butelką.
 • Smoczek ma niezwykle miękką powierzchnię imitującą naturalną miękkość piersi.
 • Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki tworzą elastyczny smoczek umożliwiający bardziej naturalne karmienie bez zapadania się.
 • Zaworek antykolkowy zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.
 • Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka.
 • Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.
 • Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie.
 • Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.
 • Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny! Butelka Philips Avent Natural została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu)
 • *0% BPA, zgodnie z dyrektywą UE 10/2011*

Co to jest kolka i jaki ma wpływ na dzieci?

Kolka jest częściowo spowodowana połykaniem powietrza podczas karmienia, co prowadzi do dyskomfortu w układzie trawiennym dziecka. Objawy obejmują płacz i rozdrażnienie.

Nr produktu: 6450654

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Philips

Przedział wiekowy

6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Avent

​​​​​​​​​​​​​​Seria

Avent Natural

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
21
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
4.9
Jakość
5.0
Cena
4.9

Opinie naszych użytkowników

1 z 3
Marta
Recenzja dodana 07.02.2023
Najlepsze butelki. Używamy ponad rok butelek z tej marki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Aga16233
Recenzja dodana 07.04.2022
Buletka ma idealny kształt przez co dobrze trzyma się w ręku. Dziecko nie miało problemu z ssaniem pokarmu ,nie zasysał się smoczek . Butelke jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kaja
Recenzja dodana 03.04.2022
Podoba mi się pojemność butelki, dzięki której będzie można długo z niej korzystać. Wygodna do trzymania. Wystarczy dobrać smoczek z dziurą o odpowiedniej wielkości i będzie super zarówno dla małego niemowlaka, jak i starszego dziecka. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
JEMB1984
Recenzja dodana 02.04.2022
Mieliśmy już do czynienia z różnymi butelkami, ta wyróżnia się pozytywnie kształtem, dobrze leży w ręce. Smoczek pasuje Maluszkowi, jest miękki i sprężysty. Butelka jest lekka, łatwo się ją czyści. Jest bezpieczna, posiada wszelkie atesty.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna
Recenzja dodana 30.03.2022
Zdziwiła mnie wielkość butelki, myślałam że wszystkie końca się na 260, a Tu taka miła niespodzianka. Jestem zachwycona tak samo jak syn. Super opcja dla każdego głodomora
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
lukrecjowa.mama
Recenzja dodana 29.03.2022
Bardzo wygodna butelka. Dobrze dopasowana do dłoni, przez co karmienie dziecka jest bardzo komfortowe.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Iga.agi
Recenzja dodana 29.03.2022
Duża pojemność i wygodny chwyt. Jednak wbrew zapewnieniom łatwości przejścia z kp na karmienie butelką łatwe to nie jest- dziecku ewidentnie nie pasuje kształt smoczka i jego twardość.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Mrstosiapl
Recenzja dodana 29.03.2022
Butelka nie wypada z rączki, pojemność butelki jest na tyle komfortowa, że może być używana dla małego jak i starszego dziecka. Elastyczna końcówka i płatki w smoczku pozwala na łatwiejsze ssanie u malucha. Szerokie wejście butelki pozwala na dokładne i wygodne umycie jej od środka. Polecają moje dwa maluchy i ja! Bo dla nas Matek, spokojne karmienie to podstawa.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
DOROTA1986
Recenzja dodana 25.03.2022
Butelka kształt ma dopasowany do ręki rodzica, kształt smoczka idealny dla dzieci karmionych piersią, można spokojnie dokarmiać jeśli zachodzi taka potrzeba. Smoczek antykolkowy. Butelka łatwa do utrzymania w czystości. Serdecznie polecam. Ja i moja córeczka jesteśmy bardzo zadowolone.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
LisekA
Recenzja dodana 25.03.2022
Buteleczka z tak dużą pojemnością niezbędna w wyprawce każdego maluszka. W naszym przypadku szczególnie przydatna na dłuższe podróże. Kształt pozwala na samodzielne jej trzymanie przez synusia. Jakość wykonania produktów marki philips jest dla mnie zadowalający.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5