Panasonic, irygator akumulatorowy z końcówką do aparatów ortodontycznych, EW1313

Indeks: 6818733

5.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 221,00 zł269,00 zł
Oszczędzasz: 48,00 zł (18%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Irygator EW1313G z końcówką ortodontyczną

Nowa dysza przeznaczona do czyszczenia aparatu ortodontycznego i dwa rodzaje strumienia wody umożliwiają łatwą, szybką i jeszcze dokładniejszą higienę jamy ustnej. Irygator idealny dla posiadaczy aparatów ortodontycznych dokładnie wyczyści przestrzenie międzyzębowe oraz zadba o kieszonki przyzębne i dziąsła.

Zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej użytkowników aparatów ortodontycznych

W trakcie noszenia aparatu ortodontycznego resztki jedzenia i płytka nazębna łatwo gromadzą się pomiędzy zębami a klamrami aparatu. Dokładne oczyszczenie zębów, dziąseł i klamer wymaga specjalnych narzędzi, co jest żmudne i zajmuje dużo czasu. Płytka nazębna pozostająca na zębach i dziąsłach może być przyczyną ubytków i zapalenia dziąseł. Dzięki Irygatorowi Panasonic ze specjalną dyszą zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej będzie znacznie łatwiejsze i szybsz

Higiena 2 w 1

Łatwa w użyciu szczoteczka pęczkowa cieszy się uznaniem użytkowników aparatów ortodontycznych, a nowa konstrukcja dyszy irygatora zapewnia strumień wody bez rozprysków. Dysza do irygatora ze szczoteczką pęczkową dokładnie usuwa zalegające resztki potraw, co do tej pory mogło być utrudnione. *Rysunki mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

Dwa ustawienia strumienia wody

Dwa ustawienia strumienia wody do wyboru, zgodnie z potrzebami i preferencjami użytkownika. Mocny, pulsujący strumień wody pod wysokim ciśnieniem lub pulsujący strumień wody z powietrzem do łagodnej stymulacji (tryb zwykły lub delikatny).

Bezprzewodowe urządzenie możliwe do mycia / zbiornik na wodę o pojemności 130 ml / ładowarka bezkontaktowa do łatwego ładowania

Irygator jest bezprzewodowy i wodoodporny, dzięki czemu można go myć wodą i bezpiecznie używać w łazience. Łatwy do napełniania, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 130 ml. Pełny zbiornik z wodą wystarcza na 35 sekund użytkowania*. * Przy użyciu zwykłej dyszy W celu naładowania irygator wystarczy umieścić w ładowarce. Ładowarkę można również przymocować do ściany za pomocą dołączonych wkrętów.

Specyfikacja techniczna:

 • maksymalne ciśnienie: ok. 590 kPa,
 • odporność na działanie wody (IPX7),
 • czas pracy: Około 35 s (zwykła dysza) /30 s (dysza do aparatu ortodontycznego): Tryb „AIR IN REGULAR”
 • pojemność zbiornika: ok. 130 ml,
 • końcówki: 2 (2 typy),
 • napięcie: 100-240 V,
 • waga: ok. 305 g (jednostka główna z końcówką),
 • szybkie ładowanie indukcyjne: około 15 godzin,
 • urządzenia nie należy myć w zmywarce do naczyń.

Skład zestawu PANASONIC DentaCare EW 1513:

 • Irygator bezprzewodowy.
 • Dwie końcówki (dysze) - 1szt. ultradźwiękowa, 1szt. do aparatu ortodontycznego.
 • Ładowarka indukcyjna.
 • Instrukcja w języku polskim.
 • Karta gwarancyjna (2 lata).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agnieszka
Recenzja dodana 28.07.2021
Irygator to dla mnie niezbędnik dla każdego dbającego o higienę jamy ustnej, nie tylko podczas noszenia aparatu. To urządzenie świetnie daje sobie radę z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych, zastępuje mi nić dentystyczną. Spełnia się w tej roli nawet przy użyciu środkowego trybu, który jest delikatniejszy dla dziąseł, niż ten najwyższy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Sonia
Recenzja dodana 11.07.2021
Bardzo dobry irygator w atrakcyjnej cenie, w porównaniu do nici dentystycznych służyć może nam wiele lat. Dobrze doczyszcza przestrzenie między zębami. Używam go regularnie od pól roku i w końcu dentystka mówi, że mam zadbane zęby.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
suzy
Recenzja dodana 07.07.2021
Mam wrażliwe dziąsła, dlatego szukałam produktu, który nie będzie ich podrażniał. Irygator Panasonic EW1313 jest dla mnie idealny. Świeżość w buzi bez niepotrzebnego bólu i stresu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Martyna
Recenzja dodana 02.07.2021
Bardzo dobry irygator. Nie podrażnia dziąseł, a przy tym dokładnie czyści, co było dla mnie bardzo istotne, kiedy założyłam aparat na zęby. Cena również przystępna, odzwierciedlająca jakość.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4