Panasonic, EW1211, irygator wodny z możliwością ładowania

Indeks: 6350719

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 210,00 zł249,99 zł
Oszczędzasz: 39,99 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Irygator wodny z możliwością ładowania.

Skuteczna higiena jamy ustnej dzięki 2 strumieniom wody.

Dwa strumienie wody do wyboru zgodnie z potrzebami i preferencjami użytkownika. Tryb Jet: intensywny, pulsujący strumień wody wtryskiwany prosto w przestrzenie międzyzębowe. Powietrze w trybie Jet: pulsujące strumienie wody stosowane naprzemiennie z podmuchami powietrza, umożliwiające czyszczenie kieszonek przyzębnych oraz stymulację dziąseł. Dwa tryby do wyboru - zwykły i delikatny.

Zaawansowana potrójna higiena jamy ustnej.

Możesz zadbać o kompleksową higienę jamy ustnej, czyszcząc przestrzenie międzyzębowe i kieszonki przyzębne oraz dbając o dziąsła. Irygator Panasonic EW1211 nie tylko czyści zęby, ale również delikatnie masuje i pielęgnuje dziąsła.

Zbiornik na wodę.

Zbiornik na wodę w irygatorze EW1211 można wyjmować. Dzięki temu można go bez trudu wypłukać ciepłą wodą z delikatnym środkiem czyszczącym i gotowe! Pełny zbiornik z wodą wystarcza na 35 sekund użytkowania bez ponownego napełniania. Do wyboru są trzy różne tryby. Tryb „JET” umożliwia skuteczne usuwanie resztek pokarmów, tryb „REGULAR AIR IN” - masowanie i dziąseł i przepłukiwanie, a tryb „SOFT AIR IN” - delikatne masowanie.

Urządzenie w 100% nadające się do mycia.

Irygator Panasonic EW1211 w całości nadaje się do mycia, dzięki czemu czyszczenie go jest wyjątkowo łatwe. Nie trzeba martwić się o złogi wapnia ani resztki pokarmów. * Wyjmowany zbiornik można myć w zmywarce. Stacja ładująca irygatora EW1211 jest bezpieczna, a jej czyszczenie jest łatwe. Jest całkowicie bezkontaktowa, dzięki czemu nie jest narażona na uszkodzenia związane z zalaniem lub zachlapaniem wodą. Ponadto ładowarka stojąca jest wyposażona w stojak na dyszę i można zamontować ją na ścianie.

Obudowa dopasowana do dłoni.

Ergonomiczna, dopasowana do dłoni obudowa. Wygodna, nawet gdy zbiornik na wodę jest pełny. Obrócenie dyszy powoduje zmianę kierunku strumienia wody.

W zestawie znajdują się:

  1. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW 1211.
  2. Dwie końcówki (dysze) wymienne EW 0950.
  3. Ładowarka indukcyjna z wtyczką polską i uchwytem na dwie dysze wymienne.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Joanna
Recenzja dodana 18.12.2020
Bardzo dobry, wytrzymała bateria, poręczny, wymienne końcówki, dobre ciśnienie.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Iza
Recenzja dodana 15.09.2020
Irygator spełnia swoje funkcje. Dobrze czyści. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: