Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali

Indeks: 6081122

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Wizy wygnanych niegdyś koczowników stanęły u stóp gór, które oddzielają ich od upragnionej wolności. Losy Szóstej Kompanii Górskiej Straży, dziewczyn z wolnego czaardanu i małej dziewczynki z rodu Verdanno zaczynają się splatać... Zanim na niebie o barwie stali wzejdzie słońce, wyżyna spłynie krwią.

"Niebo ze stali" to pełna rozmachu epicka powieść ze świata wielu narodów, języków, wierzeń i egzotycznych kultur. Losy bohaterów potrafią wycisnąć łzę z oka największych twardzieli, a pióro Roberta M. Wegnera sprawia, że czytelnik kocha i nienawidzi wraz z nimi. I wraz z nimi staje naprzeciw przeznaczenia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Tadeusz774
Recenzja dodana 28.11.2017
Gierki Szczurów, rzezie zamku i obrona karawany wozów. Zmiany stron, ścigający staje się ściganym, a podejrzany ofiarą. Tutaj wszystko nagle może być inne niż na początku, a na zakończenie jeszcze zupełnie różne.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna
Recenzja dodana 23.11.2017
Niektóre postaci z kart opowieści przypominają pielęgniarzy z czerwonego krzyża, którzy szli z pomocą każdemu cierpiącemu, bo w obliczu śmierci wszyscy jesteśmy równie bezbronni i tak samo ludzcy. Ten humanitaryzm w moich oczach nadał tej historii głębszego znaczenia.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5