Ogarniacz

Indeks: 6167460

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Ogarnij dzień bezstresowo. Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dziś zmienisz zdanie. Duchowość ignacjańska, mindfulness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel? Pomóc Ci uporządkować codzienność.

Ogarniacz to zestaw skutecznych praktyk, które przetestował na sobie Adrian Wawrzyczek. Codzienne funkcjonowanie utrudniała mu depresja. Pokonał ją. Jego droga stała się lekcją, którą dzieli się z nami. W Ogarniaczu znajdziesz: Spójną strategię radzenia sobie z wyzwaniami codzienności 12 inspirujących i motywujących tekstów. Zacznij każdy miesiąc z nową energią! Uniwersalny planer czasu z rozkładem miesięcznym i tygodniowym. Sam decydujesz, w którym miesiącu zaczniesz, nie ogranicza Cię rok kalendarzowy. Proste narzędzia na każdy dzień. Stosowane regularnie, przynoszą zdumiewające efekty. Małe kroki dają wielkie efekty.

Spróbuj z Ogarniaczem! To więcej niż książka i więcej niż kalendarz. To wolność w czasach deadline’ów. Adrian Wawrzyczek - mąż, tata, dziennikarz, bloger (jakogarnac. pl), specjalista social media.

SKU 

6167460

Producent

Wydawnictwo WAM

Przedział wiekowy

+18 lat

​​​​​​​Autor

Adrian Wawrzyczek

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

miękka​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

416​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu