Nuk, Night&Day, Trendline, smoczek uspokajający, świecący, 0-6 m, 2 szt.

Indeks: 6492876

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Silikonowy smoczek uspokajający Nuk Trendline Night & Day anatomiczny kształt Nuk - korzystny dla rozwoju szczęki anatomicznie ukształtowana tarczka wykonana z wysokiej jakości tworzywa guzik świecący w ciemności silikonowa gumka Dzieci kopią, podnoszą główkę, chwytają i ssą smoczek. Do wszystkich tych czynności potrzebne są mięśnie ramion, nóg, pleców oraz twarzy, które dziecko musi ćwiczyć, aby się rozwijały. Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia.

  • Wszystkie smoczki uspokajające Nuk mają system odpowietrzania Nuk Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.
  • Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.
  • Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię.
  • Materiał jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.
  • Smoczki Night & Day mają guziczki świecące w ciemności - to znaczy wykonane ze specjalnego tworzywa, które absorbuje światło dzienne lub sztuczne i gdy znajdzie się w ciemności, później przez jakiś czas to światło emituje („oddaje”).

Uwaga! Smoczek po "naładowaniu" świeci przez ok. godzinę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu