Nowe Horyzonty. Deluxe CD

Indeks: 5777183

Napisz recenzję i oceń
Cena: 44,99 zł58,99 zł
Oszczędzasz: 14,00 zł (24%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Ponad pół miliona fanów na Facebooku, miliony wyświetleń w serwisie YouTube i cały wachlarz nagród, a to dopiero początek. Ewelina Lisowska na swoim koncie ma EP-kę "Ewelina Lisowska" oraz debiutancki album "Aero-Plan", który dotarł do Top 10 polskich bestsellerów płytowych. Artystka stoi za takimi przebojami jak "Nieodporny rozum" (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), "W stronę słońca" (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), "Jutra nie będzie". Na swoim profilu na facebooku ma ponad pół miliona fanów i ponad 18 tysięcy followersów na Instagramie! Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.
Każdy utwór opowiada swoją indywidualną historię, a mianownikiem wspólnym jestem ja. Pisałam o tym co czuję i widzę. "Nowe Horyzonty", "Niebo/ Piekło" to teksty o przewrotności naszego losu-raz bywa lepiej, innym razem gorzej. "Znasz mnie" i "Na obcy ląd" są uosobieniem mojego poczucia humoru oraz flirciarskiego podejścia (nawet w chwili, w której przyznaję się do błędu). "Szkło", "We mgle" i "Zaklinam czas" poruszają tematykę nieszczęśliwej miłości, ale płytę kończy "Wszystko od nowa", który daje nadzieję na nowy, lepszy początek.

"Kilka sekund" opisuje pewnego rodzaju wewnętrzną destrukcję, na szczęście równoważy ją "Kameleon". Rockowy aranż i tekst wyrażają wszystko, co sądzę na temat tych, którzy zawsze wiedzą lepiej, jak urządzić moje życie. Nie zamykam się na inne brzmienia muzyczne i ta płyta jest tego najlepszym dowodem"-podsumowuje Ewelina.

Tracklista:

1. Intro
2. Nowe Horyzonty
3. Znasz mnie
4. Na obcy ląd
5. Kilka Sekund
6. Zaklinam czas
7. We Mgle
8. Niebo / Piekło
9. Szkło
10. Kameleon
11. Wszystko od nowa
12. Nauka Latania
13. Obsesja

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu