Neno, Due, podwójny laktator elektroniczny

Indeks: 6811855

5.0 (7 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 349,00 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Laktator Due

  • Higiena

Specjalny design laktatora Neno Due zapobiega cofaniu się odprowadzanego mleka, co pozwala zachować świeżość pokarmu i zadbać o zdrowie mamy korzystającej z urządzenia.

  • Panel dotykowy

Obsługa laktatora Neno Due jest prosta i przyjemna dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu. Dodatkowo, urządzenie zapamiętuje ostatnie ustawienia

  • Podwójny laktator

Laktator Neno Due pozwala odprowadzić mleko z dwóch piersi w tym samym czasie, dzięki czemu cały proces zabiera znacznie mniej czasu, niż w przypadku użycia pojedynczego laktatora. W zestawie z laktatorem dołączono dwie butelki, dzięki czemu możesz zacząć korzystanie z urządzenia po wyciągnięciu go z pudełka.

  • Przyjazne dla skóry

Nakładki na pierś laktatora Neno Due zostały wykonane z przyjemnego w dotyku japońskiego silikonu, który minimalizuje poczucie dyskomfortu oraz ułatwia odprowadzanie pokarmu. Żaden z elementów laktatora nie zawiera BPA, co czyni urządzenie bezpiecznym w użyciu.

  • Pełen zestaw

W zestawie z laktatorem Neno Due otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale również butelki na mleko oraz pasujące do nich smoczki.

  • Stymulacja

Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Due pobudza gruczoły mleczne w piersiach zapewniając lepszy przepływ mleka

  • Dwa tryby działania

Neno Due można używać do odprowadzania mleka z jednej lub z obydwu piersi, dzięki czemu możesz dostosować pracę urządzenia do swoich potrzeb.

  • Łatwy w użyciu

Wystarczy jedno kliknięcie. Laktator Neno Due automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Dodatkowo urządzenie automatycznie wyłączy się po upływie 30 minut

  • Łatwa sterylizacja

Elementy laktatora należy regularnie czyścić i poddawać dezynfekcji. Możesz zrobić to z użyciem wrzącej wody lub sterylizatora parowego, którego używasz do dezynfekcji butelek na mleko dla dziecka.

  • Uniwersalny

Laktator Neno Due może być użyty z każdym rozmiarem piersi, dzięki czemu każda młoda mama może bez obaw wybrać to urządzenie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
7
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Karolina
Recenzja dodana 13.05.2022
Najlepszy! Jestem wprost zakochana w tym laktatorze. Świetnie radzi sobie z nawałem pokarmu, ale także idealnie pobudza laktację, jeśli mamy problem z pokarmem.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Wika
Recenzja dodana 04.05.2022
Moje wybawienie, po kilku dniach prób z laktatorem ręcznym :) super jakość, cena też dobra, laktator cichy, wygodny, a do tego jest bardzo estetyczny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ala
Recenzja dodana 28.04.2022
Klasa sama w sobie. Poleciła mi moja połozna i miałam już ze soba w szpitalu. Uzywałam już pierwszego dnia po porodzie ze względu na nawał mleka. Bardzo łatwo i sprawnie radzi sobie z odciąganiem. Drugi lejek można również traktowac jako kolektro.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Edyta
Recenzja dodana 02.07.2021
Świetny laktator w bardzo korzystnej cenie, jest cichy i estetyczny. Ma wszystko, co potrzebne w laktatorze, dwie fazy: stymulacji i odciągania, w których można regulować stopień intensywności. Łatwo się rozkłada i składa, obsługa intuicyjna. Lekki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kat.
Recenzja dodana 24.02.2021
Warto kupić, lakatator bardzo dobry, polecam! jest cichy i zero bólu.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
hejo
Recenzja dodana 16.02.2021
Jestem bardzo zadowolona z tego laktatora :) Świetnie się nim odciąga pokarm. jest wygodny delikatny i szybki w obsłudze. Polecam każdej młodej mamie
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Sylwia
Recenzja dodana 17.01.2021
Bardzo oszczedzam czas odpompowujac 2 piersi na raz. Material przyjemny dla skory, urzadzenie latwe w uzyciu i latwo sie tez je myje :)
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: