Nasza Księgarnia. Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Indeks: 5989823

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

"Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych" to czwarta po "Wierszykach ćwiczących języki", "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" oraz "Zeszytowym treningu mowy" książka z serii "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki "Wierszyki ćwiczące języki", autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać". Więcej informacji: www.logopediadladzieci.com.pl

Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
32
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
4.9
Jakość
5.0
Cena
4.9

Opinie naszych użytkowników

4 z 4
Marta
Recenzja dodana 12.01.2018
Polecam, książka poza dydaktyczno-logopedyczna zawartością ma ciekawe ilustracje. Córka ma aktualnie 11 mcy, przygodę z tą książką zaczęliśmy ok 6 mca. uwielbia je oglądać, kartki twarde, także każdy maluszek poradzi sobie z nimi.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Hanna
Recenzja dodana 30.11.2017
Książka dla najmłodszych od ok 1 roku. Naprawdę zachęca do mówienia! Ładne obrazki, ciekawe historyjki w ramach 1 rodziny Pucia. My jesteśmy już przy 2giej części - ta dla dzieci od ok. 18-24 mcy. Ta 2ga częsc jest moim zdaniem lepiej dopracowana i ciekawsza.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 26.08.2016
Moim zdaniem to naprawdę wspaniała książka, pełna króciutkich i ciekawych opowiastek. Młodsze dzieci, nawet takie maluchy jak mój synek mogą pouczyć się niektórych sylabowych, łatwych wyrażeń przeglądając przy tym z zainteresowaniem książkę, oglądając ilustracje. Nieco starsze dzieci mogą powtarzać wszystkie te dźwiękonaśladowcze wyrazy, przy okazji posłuchać opisów i poopowiadać własnymi słowami to co widzą na ilustracjach. Najstarsze dzieciaki oprócz tego wszystkiego mogą też na przykład same przeczytać teksty. Jak widzicie jest to książka zarówno dla maluszków, przedszkolaków i starszaków. Wspaniała pomoc przy nauce mówienia, przy ćwiczeniach gdy dzieci mają jakieś trudności z mową, ale będzie ona idealna również dla dzieci, które żadnych problemów z mową nie mają. Czyta się ją szybko, a mimo to zabawy jest przy niej mnóstwo :) Na samym jej początku znajduje się opis o czym jest ta książeczka, jak najlepiej jej używać aby wspierać rozwój mowy dziecka, czego unikać podczas zabaw
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: