Nasza Księgarnia. Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Indeks: 5989823

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

"Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych" to czwarta po "Wierszykach ćwiczących języki", "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" oraz "Zeszytowym treningu mowy" książka z serii "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki "Wierszyki ćwiczące języki", autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać". Więcej informacji: www.logopediadladzieci.com.pl

Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
32
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
4.9
Jakość
5.0
Cena
4.9

Opinie naszych użytkowników

2 z 4
Arleta
Recenzja dodana 09.04.2021
Córka 14 miesięcy codziennie chce czytać i przeczytamy całość. Wcześniej też już była zainteresowana książka ale bardziej do przeglądania . książka bardzo dobrze wykonana, bardzo trwała.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
asia
Recenzja dodana 12.03.2021
super książka, bardzo polecam, córeczce się spodobała
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 04.03.2021
To jedna z ulubionych książek mojej córki. Zawiera wiele dźwiękonaśladowczych wyrażeń, co wspiera rozwój mowy. Córeczka chętnie powtarza wszystkie dźwięki, ogląda ilustracje. Bardzo często przynosi mi książkę, żebym ją jej czytała i opowiadała co znajduje się na ilustracjach. Ilustracje są bardzo przejżyste i przystępne dla malucha. Gorąco polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Magdalena
Recenzja dodana 22.01.2021
super wytrzymale książki z serii o Puciu. mamy kilka, kupujemy zawsze na promocji ;)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Madziara855
Recenzja dodana 15.01.2021
Książka w dobrej cenie idealna na prezent dla rocznego dziecka
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Asia
Recenzja dodana 21.12.2020
Ładne, proste obrazki, przyciągają uwagę dziecka, bardzo ja lubi i naśladuje dźwięki.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Stonka
Recenzja dodana 20.12.2020
Mój syn ją uwielbia, często do niej wraca. Pięknie wydana, twarde strony, także nie niszczy się tak szybko. Polecam Gorąco!!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (2)
Jakość
5
Izunia
Recenzja dodana 20.10.2020
Fajna książka. Młodszy od samego początku z nią uczy się. Mamy wszystkie tomy, każdy w innym miejscu bo Pucio fajnie sprawdza się jako przykuwasz uwagi.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
andiq16
Recenzja dodana 16.05.2020
Książka świetna moja córka uwielbia Pucia. Obrazki czytelne podpisy również.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Emilia
Recenzja dodana 05.04.2020
Polecam, synek chętnie ogląda, pokazuje i naśladuje obrazki. Mamy dwie pierwsze części i na pewno zakupimy Pucio opowiada :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: