Nasza Księgarnia, Pucio, Gdzie to położyć?, gra edukacyjna

Indeks: 6622696

5.0 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 25,49 zł39,90 zł
Oszczędzasz: 14,41 zł (36%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! W pudełku znajduje się 6 plansz z różnymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich dopasowano po 6 żetonów z przedmiotami charakterystycznymi dla tych pomieszczeń.

Dziecko układa przedmioty w odpowiednich miejscach na planszach (np. na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według załączonej instrukcji lub poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie.

Dodatkową atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można wykorzystać także w innych dziecięcych zabawach.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" i "Pucio uczy się mówić".

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Marta
Recenzja dodana 01.02.2022
Super układanka do zabawy z dzieckiem i ćwiczenia przyimków, nazywania rzeczy. Moja córka która bardzo lubi opowiadania o Puciu chętnie uczestniczy w zabawie. Bawi się tekturowymi figurkami z książeczki. Zmienia położenie postaci w pomieszczeniach i opowiada co one robią, np. Bobo śpi w łóżeczku, itp. Gorąco polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ania
Recenzja dodana 14.10.2020
Pucio, jak zawsze, nie zawodzi. Bardzo ciekawa układanka dla dzieci. Polecam! U nas Pucio zajmuje dużo miejsca na półce.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Julita
Recenzja dodana 19.08.2020
Jak zwykle polecam Pucia!!! Kolejna fajna układanka. Zabawy z Puciem są EXTRA :)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5