Monster Jam, Megalodon Monster, myjnia samochodowa

Indeks: 6949470

Napisz recenzję i oceń
Cena: 119,99 zł279,00 zł
Oszczędzasz: 159,01 zł (57%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Myjnia Megalodon Monster to najlepszy sposób na usunięcie zabrudzeń!

Jest długa na prawie metr i potrafi oczyścić z brudu wszystkie kompatybilne trucki Monster Jam. Wyposażona jest w zmieniającą kolor technologię, myjkę ciśnieniową, działający przenośnik taśmowy, wirujące szczotki i system suszenia – jak w prawdziwej myjni samochodowej! Zawiera ekskluzywny, zmieniający kolor monster truck Megalodon w skali 1: 64.

Wjedź Megalodonem po rampie do myjni. Zamknij myjnię i zakręć, aby ruszył cykl szalonego mycia! Obserwuj, jak monster truck Megalodon zmienia kolory i pojawiają się jego czyste elementy wykończenia! Zanurz zmieniającego kolory Magalodona w ciepłej wodzie i obserwuj, jak plamy brudu znikają. Polej go lodowatą wodą, żeby brud pojawił się znowu! Pozwól mu pojechać przenośnikiem taśmowym przez obracające się szczotki, aby został wyszorowany. Czas pochwalić się jego dekoracjami! Możesz pobrudzić go znowu albo zjechać po zjeżdżalni i cieszyć się nieskazitelnym stylem Megalodona!

Zestaw myjnia Megalodon daje tyle sposobów na zabawę! Jest kompatybilna z każdym monster truckiem Monster Jam w skali 1: 64. Aby zdobyć jeszcze więcej zmieniających kolor pojazdów, znajdź dowolny dwupak Dirt to Clean w skali 1: 64, który zawiera Grave Diggera, Eart Shakera, Pirate's Curse czy Bluee Thunder (sprzedawane osobno).

Idealny prezent dla dzieci, które kochają zabawy w wodzie, samochody wyścigowe i świat Monster Jam!

Przenieś do domu akcję znaną z Monster Jam dzięki myjni Megalodon Monster.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: