Monopoly, Warszawa. Dwudziestolecie międzywojenne, gra ekonomiczna

Indeks: 6023167

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Gra Monopoly „Warszawa. Dwudziestolecie międzywojenne” to fascynująca podróż do miasta, które niesione entuzjazmem po odzyskaniu wolności zmieniało się i piękniało.

Wybitne dzieła polskich architektów - nowoczesne i funkcjonalne - oraz styl i koloryt ówczesnego życia stolicy przyczyniły się do nazywania przedwojennej Warszawy „Paryżem Północy”. Gra jest próbą wskrzeszenia urody tamtej Warszawy, jest opowieścią o mieście pełnym kontrastów, z niezwykłą żywotnością wykorzystującym krótki czas 20 lat pomiędzy wojnami.

Na planszy znajduje się blisko 30 obiektów przedstawiających wybrane warszawskie biurowce, gmachy użyteczności publicznej, szkoły wyższe i instytucje naukowe oraz modernizowany w latach 30. XX wieku transport. Środek planszy wypełnia mapa Warszawy z 1933 roku.

Nie czekaj, rzuć kostką, wykonaj ruch, dokonaj transakcji i zbij fortunę w pierwszej na świecie edycji retro gry Monopoly.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
As
Recenzja dodana 19.06.2018
Bardzo ładnie wydana gra, piękne zdjęcia przedwojennej Warszawy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 13.03.2018
Monopoly nie trzeba nikomu przestawiać - pięknie wydana gra, do której dołączona jest książeczka z opisem obiektów na planszy. doskonała dla młodszych i starszych wielbicieli historii i varsavianistów. Bardzo dobra cena.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5