Mom's Care, Piramida sensoryczna, pastelowa

Indeks: 7252057

2.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 50,99 zł69,99 zł
Oszczędzasz: 19,00 zł (27%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Edukacja sensoryczna: rozwija małą motorykę, stymuluje zmysł dotyku.

Zabawa przez naukę: pokazuje kształty, uczy logicznego myślenia, wspomaga koordynację oko-ręka, starsze dzieci uczy cyferek i literek.

Wiele funkcji: służy do budowania, układania i balansowania Zabawki Mom's Care są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71, wykonanym z bezpiecznych surowców. W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

Do konserwacji i mycia zabawek nie ma konieczności ich sterylizacji (zdecydowanie nie stosuj sterylizacji w kuchence mikrofalowej, gdyż fale mogą uszkodzić zabawkę), wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła dla dzieci.

Zestaw zawiera 6 elementów.

  • Rozmiar opakowania: 10x26 cm
  • Grupa wiekowa: dla dzieci 0+
  • Surowiec: miękkie PVC
  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Bezpieczna dla Twojego dziecka: nie zawiera szkodliwych ftalanów i metali ciężkich
  • Idealna na prezent: modne - pastelowe kolory, ciekawe opakowanie

Modne, pastelowe kolory i urozmaicona faktura to elementy cechujące Sensoryczną piramidę. Została ona zaprojektowane tak, by pobudzać receptory czuciowe dziecka. To kreatywna zabawka, która zachęca maluchy do odkrywania zmysłów, uczy koordynacji ruchowej, wzrokowej i świadomości przestrzennej. Lekkie elementy mogą służyć malcowi do układania, turlania i balansowania. Nieco starsze dzieci, dzięki piramidzie z łatwością poznają pierwsze literki i cyferki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
1
1

Średnia ocena

3.0
Ocena ogólna
2.0
Jakość
3.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
marta
Recenzja dodana 27.09.2022
Niestety, ale każdy element ma dziurkę- wiadomo, że nie jest to higieniczne i bezpieczne rozwiązanie przy dzieciach. Wizualnie Ok.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
3
Cena
4