Miniland, termoopakowanie na termosy/butelki, niebieskie

Indeks: 6107801

1.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Termoopakowanie, które zostało zaprojektowane z myślą o bliźniętach, tak aby pomieścić i utrzymać temperaturę dwóch butelek.
  • Termoopakowanie posiada wewnątrz separator, który pozwala oddzielić butelki/termosy od siebie. Separator można usunąć.
  • Utrzymuje pożądaną temperaturę jeszcze dłużej. Ekstra warstwa izolacyjna, którą posiada termoopakowanie zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury jeszcze dłużej.
  • Wesołe, kolorowe nadruki.
  • Wykonane z wysoce wytrzymałych materiałów, które zwiększają ochronę butelki przed uderzeniami i zarysowaniami. Chronią butelki i akcesoria zapewniając jednocześnie higienę.

Zabierz je ze sobą wszędzie… Możesz wybrać rozmiar, który będzie pasował do Twoich butelek. Idealnie sprawdzi się w podróży, a także wtedy gdy pozostawiasz Twoje dziecko pod opieką kogoś innego. Termoopakowanie posiada uchwyt, który pozwoli zamontować Ci go na wózku. Posiłek dziecka jest zawsze gotowy! Rodzice mogą przygotować posiłek dla dziecka już w domu, zabrać go ze sobą w podróż i być pewnym, że odpowiednia temperatura utrzyma się nawet przez kilka godzin. Górna część otwierana na zamek błyskawiczny Termos można używać bez konieczności wyciągania go z termoopakowania, wystarczy rozpiąć górną część termoopakowania i otworzyć termos.

SKU 

6107801

Producent

Miniland

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Marka

Miniland

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
1
1

Średnia ocena

1.0
Ocena ogólna
1.0
Jakość
1.0
Cena
1.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
mama
Recenzja dodana 08.11.2019
Termoopakowanie jak dla mnie nie spełnia swojej roli miało trzymać temperaturę niestety po godzinie już woda była zimna .Może latem nie będzie grzało napojów ale jak zimno to picie zimne jest .Nie polecam za takie pieniądze.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1