MiaDerm, Silva, tarka do stóp, Natural

Indeks: 7241544

Napisz recenzję i oceń
Cena: 16,49 zł22,99 zł
Oszczędzasz: 6,50 zł (28%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Silva to oferowane przez markę MiaDerm tarki do stóp o naturalnym wykończeniu. Klasyczne tarki Silva to podstawa w codziennej pielęgnacji stóp. Produkt posiada naturalne wykończenie, a także jest bardzo lekki, co czyni go przyjemniejszym w użytkowaniu. Produkt wyposażony jest w sznurek ułatwiający jego przechowywanie w łazience.

Tarki do stóp MiaDerm Silva to uniwersalne produkty do podstawowej pielęgnacji stóp. Dwie powierzchnie ścierne o grubości 100 i 80 wykonane są z rubinu i korundu, co zapewnia ich wyjątkową żywotność. Produkty wodoodporne, zabezpieczone dwiema warstwami bezbarwnego lakieru. Posiadają certyfikat FSC i są pokryte antybakteryjną membraną Sild. Do wyboru są dwa kolory: naturalny brąz i biały.

Tarki Silva należy stosować na mokrą lub suchą skórę ze szczególną starannością. Jedną z powierzchni ściernych, należy delikatnie masować pięty, ścierając naskórek.

Ostrzeżenia: Nie stosować w miejscach dotkniętych chorobą lub w przypadku zespołu stopy cukrzycowej. Po każdym użyciu dokładnie spłukać powierzchnię ścierną pod bieżącą wodą. Dezynfekcja tarki do stóp jest dozwolona wyłącznie produktami bez alkoholu i bez innych rozpuszczalników wpływających na powierzchnię produktu lub powierzchnię jego elementów.

Dodatkowe informacje:

  • Gramatura: sztuka
  • Linie elitarne: nie
  • Płeć: unisex
  • Pojemność: 1
  • Słońce: nie
  • Podsumowanie recenzji

    Napisz recenzję

    Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu