MiaDerm, Alistar, tarka do stóp, White

Indeks: 7241550

Napisz recenzję i oceń
Cena: 14,49 zł19,99 zł
Oszczędzasz: 5,50 zł (28%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Tarka do stóp MiaDerm Alistar to doskonały wybór dla zaawansowanych użytkowników domowego pedicure. Produkt posiada cztery różne powierzchnie ścierne, które bez problemu poradzą sobie z twardym, zrogowaciałym naskórkiem na piętach.

Dwie największe powierzchnie, o ziarnistości 80 i 100, szybko usuną martwy naskórek, a biały, okrągły SOFTSPOT, o delikatnej powierzchni ściernej, zapewni wykończenie pedicure, pozostawiając miękkie i gładkie stopy.

Dodatkowo powierzchnia FITPASEC stanowi doskonałe rozwiązanie dla małych i trudno dostępnych zrogowaceń. Dzięki tej powierzchni skóra na piętach uzyska zdrowy wygląd, bez wszelkich niedoskonałości i uszkodzeń. Produkt posiada sznurek do zawieszenia, który ułatwia przechowywanie pilnika w łazience.

Cechy MiaDerm Alistar:
● Produkt dla pedicure domowego
● Cztery różne powierzchnie ścierne w jednym pilniku
● Certyfikowane drewno i opatentowana technologia
● Powierzchnia FITPASEC dla trudno dostępnych miejsc
● SOFTSPOT dla wygładzenia i aksamitnego efektu
● Wodoodporna powierzchnia pilnika i podwójna warstwa lakieru dla ochrony
● Produkt posiada certyfikat FSC oraz warstwę antybakteryjną SILD

Ostrzeżenia: Zabronione jest używanie produktu przez osoby cierpiące na zespół stopy cukrzycowej oraz z otwartymi ranami. W przypadku pojawienia się narośli skórnych, przed użyciem produktu należy skontaktować się z lekarzem.

Sposób użycia: Stosować na mokro lub na sucho, zachowując szczególną ostrożność. Jedną z powierzchni ściernych delikatnie masuj piętę, spiłowując naskórek. Nie stosować na miejsca ze zmianami chorobowymi oraz w przypadku stopy cukrzycowej. Po każdym użyciu dokładnie spłucz powierzchnię ścierną pod bieżącą wodą. Dozwolone jest dezynfekowanie produktu przy użyciu substancji niezawierających alkoholu lub innych rozpuszczalników, które mogłyby mieć wpływ na powierzchnię produktu lub jego elementy.

Specyfikacja: Dwie warstwy lakieru kolorowego, wodoodporne, cztery powierzchnie ścierne (ziarnistość: 80/100/120/240), certyfikat FSC, powłoka antybakteryjna SILD.

Dodatkowe informacje:

  • Gramatura: sztuka
  • Linie elitarne: nie
  • Płeć: unisex
  • Pojemność: 1
  • Słońce: nie
  • Podsumowanie recenzji

    Napisz recenzję

    Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu