Medi Partners, termofor z pestek wiśni, koty

Indeks: 6446063

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Przyjemne i naturalne źródło ciepła, które uspokaja i relaksuje dziecko. Polski produkt naturalny i ekologiczny a przede wszystkim bezpieczny.

Termofory z pestek wiśni wychodzą naprzeciw rosnącym wymaganiom młodych rodziców. Stanowią idealne połączenie wysokiej skuteczności i pełnej naturalności. Są wykonane w 100% z materiałów przyjaznych dziecku. Bazę do ich wytwarzania stanowią odpowiednio osuszone i wyselekcjonowane pestki wiśni. Całości dopełnia najwyższej jakości bawełna. Produkt estetycznie opakowany i miły dla oka.

Jakością i bezpieczeństwem góruje on nad zwykłymi termoforami wypełnianymi płynem. Lepiej utrzymuje ciepło, oddaje go w bardziej naturalny sposób, a przy tym nie istnieje żadne ryzyko poparzenia / uszkodzenia skóry dziecka.

Termofor jest w kształcie koła o średnicy 15 cm i grubości 4 cm.

Jest zarejestrowanym wyrobem medycznym spełniającym wszystkie rygory dopuszczenia do obrotu w tej formie. Dzięki naturalnemu wypełnieniu działa także jako kompres – niezastąpiony w czasie gorączki. Rozmiar dostosowany do małych brzuszków sprawia, że przeznaczony jest już dla noworodków, np. do masażu. Termofor to prosty, ale i fantastyczny wynalazek ułatwiający życie nie tylko najmłodszym ale i dorosłym. W czasie ciąży termofor świetnie sprawdzi się do schładzania opuchniętych nóg, a także przy masażu zmęczonego kręgosłupa. Po porodzie również się przyda, jako zimny okład do obkurczania macicy – przyjemny chłód jest delikatnie uwalniany w przeciwieństwie do np. woreczka z kostkami lodu. Idealnie rozwiąże ewentualny problem związany z karmieniem piersią, np. zastój pokarmu.

Są miłe dla oka, przyjemne dla ciała - dopasowują się do jego kształtu. Można je podgrzewać w mikrofalówce czy piekarniku, ale i schładzać.

SKU 

6446063

Producent

Medi Partners

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Medi Partners

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu