Medi partners, Serca, kocyk minky, szary, 75x100 cm

Indeks: 6388169

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Liczne zastosowania - doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni w wózku na spacerze, w domu w łóżeczku jako kocyk do przykrycia dziecka, w samochodzie w czasie podróży. Idealny jako przytulanka, towarzysz wycieczek, a nawet zabawka.

Uniwersalny rozmiar 75x100 zapewni jego długie użytkowanie.

Najwyższa jakość - ręcznie szyty z wyjątkową starannością. Wyprodukowany w Polsce przez doświadczony zespół krawiecki. Nie posiada żadnych zbędnych elementów, które mogły by być groźne dla dziecka (wystające wstążeczki lub sznureczki).

Kocyk doskonale nadaje się do kontaktu z delikatną i wrażliwą skórą dziecka. Używane materiały mają właściwości antyalergiczne.  Wzorzysta bawełna nadaje kocykowi lekkości i delikatności, jednak to pluszowe Minky jest przez dzieci kochane. Idealnie otula i daje niewiarygodne poczucie miękkości.

Doskonały prezent dla każdego dziecka - wspaniałe połączenia kolorystyczne stymulują rozwój dziecka i wzmacniają postrzeganie barw. Wkomponowują się także w kolorowy świat Naszych pociech. Rodzice z pewnością znajdą idealny wzór pasujący zarówno do pokoju jak i do wózka.

Wszystkie materiały są najwyższej jakości - 100% bawełna oraz Minky o wysokiej gramaturze (380g) dają możliwość długotrwałego użytkowania produktu (nawet po wielu praniach kolory nie blakną, a materiał nie ulega zniszczeniu). Oba materiały posiadają certyfikat Oeko tex100 , który potwierdza możliwość ich stosowania w kontakcie ze skórą dziecka

Również utrzymanie czystości kocyka jest bardzo proste. Wystarczy umyć go w temperaturze 30°C (najlepiej ręcznie)  i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie wolno prasować strony Minky (kropki ulegną wypłaszczeniu). Można prać go wielokrotnie. Z biegiem czasu barwy nie tracą swojej intensywności.

Materiały użyte do produkcji: 100% bawełna 100% poliester (Minky).

SKU 

6388169

Producent

Medi Partners

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Medi Partners

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu