Medi Partners, mały termofor z pestkami wiśni, jeże

11,99 zł
(6)

Opis produktu

Termofor z pestek wiśni dla dzieci - średnica 15 cm, waga około 180g - jest naturalnym i skutecznym sposobem na likwidowanie wielu niemiłych i uciążliwych dolegliwości zarówno u niemowląt, dzieci, jak i dorosłych - podgrzany świetnie sprawdzi się na kolki, bóle brzucha, zatwardzenia, skurcze i przechłodzenia mięśni - schłodzony w zamrażalniku pomoże przy stłuczeniach, otarciach, uderzeniach, opuchliźnie, bólu uszu, gorączce, bólu głowy, lekkich poparzeniach - bardzo łatwy i bezpieczny w obsłudze - wyjęty z mikrofali lub piekarnika nigdy nie poparzy skóry, natomiast schłodzony nie stanowi jednej zbitej bryły lecz zawsze pozostaje sypki dzięki czemu naturalnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Są wykonane w 100% z materiałów przyjaznych dziecku. Bazę do ich wytwarzania stanowią odpowiednio osuszone i wyselekcjonowane pestki wiśni. Całości dopełnia najwyższej jakości bawełna. Jest zarejestrowanym wyrobem medycznym spełniającym wszystkie rygory dopuszczenia do obrotu w tej formie. Produkt estetycznie opakowany i miły dla oka. Jakością i bezpieczeństwem góruje on nad zwykłymi termoforami wypełnianymi płynem. Lepiej utrzymuje ciepło, oddaje go w bardziej naturalny sposób, a przy tym nie istnieje żadne ryzyko poparzenia / uszkodzenia skóry dziecka.

Nr produktu: 6388259

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Medi Partners

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Medi Partners

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1
1
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
3.8
Jakość
3.7
Cena
4.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
D.
Recenzja dodana 18.11.2022
Spełnia swoje zadanie. Przy kolkach niezastąpiony. Mieliśmy różne, tańsze, droższe i ten absolutnie jakością nie ustępuje tym z wyższej półki cenowej.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Iwona
Recenzja dodana 03.09.2022
Po podgrzaniu w mikrofali czuć pleśnią, wylądowały na tarasie, boję się zajrzeć do środka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
5
Aleksandra
Recenzja dodana 11.08.2022
Niestety pestki pachną stęchlizną, były chyba niedosuszone bądź zawilgotniały przez co nie polecam. Byc może trafiły mi się takie przez przypadek ale nie nadają się do użytku. Kupiłam z innej firmy i wręcz pachną po podgrzaniu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
3
Marta
Recenzja dodana 21.10.2021
Cena adekwatna do jakości. Bardzo łatwo i szybko podgrzewa się w mikrofali, słabo się chłodzi w lodówce czy zamrażarce. Spełnia swoje zadanie ale trzeba po prostu być świadomym że nie dostanie się lodowo chłodnego okładu po trzymaniu w zamrażarce ale dostanie się bardzo gorący po podgrzaniu w mikrofali. Ja używam z tej okazji głównie na ciepło, pomaga przy bólu brzuszka mojego niemowlaka. I w sumie ładnie pachnie.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
daily positive changes
Recenzja dodana 09.07.2021
Na szkole rodzenia dowiedziałam się, że to bardzo praktyczna rzecz przy wielu dolegliwościach u noworodków. Można termofor podgrzewać jak również schładzać w zależności od potrzeby. Myślę, że za taką cenę warto kupić i wypróbować w razie potrzeby. Polecam ^^
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Basia
Recenzja dodana 01.03.2020
Przy kolkach u mojego dziecka, naprawdę pomagało w uspokojeniu
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5