Medela, Swing Maxi, laktator

Indeks: 4687353

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Laktator Swing maxi firmy Medela posiada wszystkie zalety modelu Swing oraz o wiele mocniejszy silniczek umożliwiający odciąganie pokarmu z obu piersi równocześnie. Odciąganie z obu piersi równocześnie pozwala uzyskać przeciętnie o 18% mleka więcej i trwa o połowę krócej niż odciąganie pojedyncze.

Więcej mleka o wyższej wartości energetycznej.

W przeciwieństwie do laktatorów pojedynczych, Medela Swing maxi odciąga pokarm z obu piersi jednocześnie, co pozwala uzyskać większą ilość mleka o wyższej wartości energetycznej.

Łatwy i wygodny w obsłudze.

Dzięki prostej konstrukcji laktator Swing maxi firmy Medela można zawsze zabrać ze sobą. Można go łatwo złożyć i rozłożyć w celu wyczyszczenia, a wszystkie jego elementy mogą być sterylizowane w mikrofalówce.

Technologia 2-Phase Expression opracowana przez firmę Medela odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią, zapewniając najwyższy możliwy komfort matkom odciągającym pokarm. Odciąganie w technologii 2-Phase Expression rozpoczyna się od krótkich, szybkich ruchów ssących trwających do momentu wypływu pokarmu, po których następują wolniejsze ruchy ssące mające na celu odciągnięcie mleka. Przyciski zwiększania/zmniejszania umożliwiają ustawienie najlepszego pod względem komfortu i wypływu mleka poziomu podciśnienia odciągania.

  • Więcej odciągniętego pokarmu o wysokiej wartości energetycznej niż w przypadku laktatora pojedynczego.
  • Wygodny i nieskomplikowany: łatwy w obsłudze interfejs z czterema przyciskami, niewielkie rozmiary ułatwiające przenoszenie.
  • Odciąganie pokarmu z obu piersi równocześnie dzięki technologii 2-Phase Expression: średnio o 18 procent mleka więcej.
  • Oszczędność do dwóch godzin dziennie na samym odciąganiu pokarmu.

SKU 

4687353

Producent

Medela

Marka

Medela

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu