MAM, klips do smoczka Clip it & Cover, różowy z kotkiem

Indeks: 6481956

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Idealny dla aktywnych dzieci
Niemowlęta i rodzice mogą się odprężyć. Dzięki klipsom MAM Clip It ze specjalną osłonką smoczek zawsze pozostaje czysty i gotowy do użycia, bez względu na dynamikę zabaw dziecka. Klips jest uniwersalny - pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i małych zabawek. Długość tasiemki można zmieniać i dostosowywać według własnych potrzeb. Smoczek jest sprzedawany osobno.

Uniwersalna budowa
Dzięki elastycznemu pierścieniowi i materiałowej pętelce klips MAM Clip it pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i innych akcesoriów. Produkty przyczepione do klipsa zawsze pozostają czyste i w zasięgu ręki.

Praktyczny design
Zatrzask klipsa (funkcjonalny przesuwany mechanizm) umożliwia rodzicowi jego szybkie i łatwe mocowanie do ubrania dziecka przy użyciu jednej ręki. Po przyczepieniu klips nie odpada, a dziecko nie będzie go w stanie samodzielnie odpiąć.

Regulacja długości tasiemki
Długość tasiemki klipsa jest bezpieczna i dostosowana do potrzeb dziecka - można ją samodzielnie skracać lub wydłużać. Tasiemkę charakteryzuje także jej wytrzymałość - można ją myć bez obawy, że kolor i wzór zostaną zniszczone.

Ochronna osłonka
Praktyczny i przydatny dodatek, który skutecznie chroni smoczek przed zabrudzeniem i ułatwia jego przechowywanie. Pasuje do wszystkich smoczków uspokajających MAM. Osłonkę można łatwo przypiąć do regulatora długości.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu