L.O.L. Surprise, Chalet, Winter Disco, drewniany domek dla lalek

Indeks: 6555968

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

L.O.L. Chalet Winter Disco to najbardziej niesamowite miejsce na zimowe szaleństwa dla laleczek L.O.L. i O.M.G! Zaproś wszystkich do zabawy!

Do fantastycznej zimowej krainy laleczki dowiezie kolorowy Snow Bus. W autobusie znajdziesz wiele walizek, które posłużą do zabawy, ale także skrywają mnóstwo niespodzianek! Znajdziesz tam m.in. szafki, półki, poduszki, dywany, kocyki, krzesła i wiele innych akcesoriów, które posłużą do urządzenia domku. Pośród niespodzianek można znaleźć świecące ognisko, które idealnie pasuje do kominka w domu.

W zestawie znajduje się ekskluzywna rodzinka Ice Ice, która składa się z dziewczynki, chłopczyka i ich słodkiego zwierzaka. Zanurz dziewczynkę w zimnej wodzie i zobacz jak zmienia kolor ubrania. Sprawdź, czy zmieni kolor także w ciepłej wodzie! Zanurzając chłopca w zimnej wodzie okryjesz na jego rękach i plecach fantastyczne tatuaże! Piesek ma miękki, biały nosek. Kiedy otworzysz pozostałe saszetki, znajdziesz poszczególne elementy ich zimowej stylizacji.

L.O.L. Chalet to nie tylko kolorowy autobus i fantastyczna rodzinka, ale i wielki, wykonany z prawdziwego drewna, 3-piętrowy domek. Ma 6 pokoi, które możesz urządzić zgodnie ze swoim gustem. Masz do dyspozycji podświetlane kanapy, miękkie dywaniki, wygodne fotele. Na kolejne piętro prowadzą wysokie, przezroczyste schody, które mogą posłużyć także jako śliwgawka do jacuzzi. Na najwyższe piętro, gdzie znajduje się kuchnia, laleczki mogą dostać się za pomocą kolejki, która rozciąga się wokół domku. Pod podestem znajdują się dwie wielkie szuflady. Jedna to zimowe jacuzzi, a druga to podświetlane lodowisko. Takiego wyposażenia nie ma żaden inny domek!

Cały domek otoczony jest łańcuszkiem światełek, które po włączeniu stworzą niesamowitą atmosferę. Zimową aurę podkreśli padający śnieg. Wsyp białe drobinki to pojemniczka i przełącz przycisk, zobaczysz jak z komina na górze zacznie padać śnieg. Zmieniaj kierunki, aby biały puch osypał całą krainę!

W zestawie:

  • Drewniany domek z 6 pokojami i 3 piętrami,
  • Ekskluzywna rodzinka (dziewczynka, chłopiec, zwierzątko),
  • Ubrania dla rodzinki.
  • Elementy wystroju domu, m.in. podświetlane kanapy, fotele, dywany, szafy.
  • Interaktywne wyposażenie domku: prawdziwe lodowisko, jacuzzi, wyciąg narciarski.
  • Snow Bus - autobus z walizkami.

L.O.L. Chalet Winter Disco to zestaw ponad 95 niespodzianek!

SKU 

6555968

Producent

MGA

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Dziewczynka

Marka

L.O.L.

Licencja

L.O.L. Surprise

Bateria

tak, w zestawie

Rodzaj baterii

15xAG13;3xAG3

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu