Logitech, zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz MK710 920-002440

Opis produktu

Logitech MK710 Bezprzewodowy zestaw klawiatura i mysz

Dzięki wklęsłym klawiszom, wyściełanej podpórce pod nadgarstki oraz myszy z funkcją błyskawicznego przewijania ten zestaw jednocześnie poprawia wygodę użytkowania i zwiększa produktywność.

Jedna bateria na trzy lata
Nawet do trzech pełnych lat pracy na bateriach - zarówno w przypadku klawiatury, jak i myszy - pozwala zapomnieć o kłopotach, wydatkach i odpadach powstających przy częstej wymianie baterii.*

Klawisze Logitech Incurve keys
Wklęsłe klawisze z miękko zaokrąglonymi krawędziami wymuszają prawidłowe ułożenie palców i ułatwiają poruszanie się palców między klawiszami, co zapewnia wygodną pracę przez wiele godzin.

Płaska konstrukcja i większy skok klawiszy
Rzadko spotykany w przypadku niskoprofilowych klawiatur i klawiatur komputerów przenośnych większy skok klawiszy poprawia ogólny komfort pisania.

Wyściełana podpórka nadgarstka
Rozluźnij dłonie - wyściełana podpórka pod nadgarstki jest o wiele wygodniejsza niż twardy plastik.

Wyprofilowana mysz
Umożliwia wygodne i naturalne ułożenie dłoni i palców.

Błyskawiczne przewijanie
Wystarczy niewielki obrót kółka o minimalnym współczynniku tarcia, aby błyskawicznie przewijać długie dokumenty i strony internetowe.

Pulpit nawigacyjny LCD
Ikony wskazują stan baterii oraz funkcji Caps Lock, Scroll Lock i Num Lock, dzięki czemu nie wypadniesz z rytmu w trakcie pisania.

Odbiornik Logitech Unifying
Miniaturowy odbiornik może być stale podłączony do komputera przenośnego. Ponadto można do niego łatwo dodać inne zgodne myszy lub klawiatury - bez konieczności podłączania wielu odbiorników USB.

Zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz firmy Logitech
Pracuj i graj, gdzie chcesz. Technologia szyfrowanej łączności bezprzewodowej gwarantuje bezpieczne, niezawodne połączenie i praktycznie całkowicie eliminuje opóźnienia oraz zakłócenia.**

* Podana żywotność baterii dla klawiatury odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej. Intensywność pracy różnych użytkowników jest zmienna. Żywotność baterii dla myszy może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera.
** W porównaniu ze standardowymi technologiami łączności bezprzewodowej w paśmie 27 MHz.

UWAGA:
Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Nr produktu: 6372377

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Logitech

Marka

Logitech

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu