Lil'Monkey, Climb n' Slide Everest, drabinka dla dzieci ze schodami i ślizgiem

Indeks: 6422849

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Wspaniały pomysł na domowy plac zabaw! Stwórz domowy lub ogrodowy plac zabaw z drabinką dla dzieci od Lil'Monkey.

Dobra zabawa- Konstrukcja drabinki Lil'Monkey pozwala dzieciom na wspinaczkę, zawisanie czy huśtanie oraz może służyć jako namiot po jej przykryciu. Jeśli Twoje dziecko podobnie jak małpki wspina się na każdy możliwy element w domu lub w ogrodzie, drabinka Lil' Monkey jest stworzona właśnie dla niego. Zapewniamy Cię, że będzie bawić się na niej godzinami poprawiając przy tym swoją koordynację ruchową i aktywnie ćwicząc. Twoje dziecko pokocha tą zabawkę!

Bezpieczeństwo- Najważniejszym celem konstruktorów drabinki Lili'Monkey było stworzenie bezpiecznej i solidnej zabawki o optymalnej wielkości. Nie jest ani za duża ani za mała, dzięki czemu rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardziej elastyczne a co za tym idzie bezpieczniejsze niż elementy stalowe. Drabinka Lil'Monkey jest bardzo stabilna i solidna o czym mogą zaświadczyć rodzice, którzy ją wcześniej testowali. Zabawka jest odporna na warunki atmosferyczne oraz łatwa do przemieszczania nawet po rozłożeniu do zabawy na podwórku. Zabawka posiada certyfikat TUV oraz spełnia normw EN-71.

Aplikacja- Aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie po wcześniejszym zakupie drabinki Lil'Monkey urozmaica zabawę bawiącego się na niej dziecka. Kiedy dziecko bawi się na drabince, aplikacja przenosi je do wirtualnego świata zabawy. Aplikacja Lil'Monkey zachęca dziecko do aktywności ruchowej, zdrowego odżywiania się, odkrywania skarbów i zbierania punktów. Grające dziecko zdobywa punkty za każde ukończone zadania w jak najkrótszym czasie.

Informacje o produkcie:

 • Wiek dziecka od 1,5 do 5 lat
 • Unikalny system składania
 • Wzmacnia mięśnie dziecka oraz poprawia jego motorykę
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Produkt całoroczny
 • Łatwa w montażu/Bez użycia narzędzi
 • Odporny na promieniowanie UV
 • Maksymalna waga dziecka: 80 kg
 • Rozmiar: 120x120x150 cm

Czy wiesz, że drabinka Lil'Monkey to nie tylko dobra zabawa lecz również rozwój psychofizyczny dziecka?

 • Termin integracja sensoryczna określa prawidłową organizację wrażeń sensorycznych (bodźców) napływających przez receptory. Oznacza to, że mózg otrzymując informacje ze wszystkich zmysłów (wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie ruchu kinestezja) dokonuje ich rozpoznania, segregowania i interpretacji oraz integruje je z wcześniejszymi doświadczeniami.
 • Na tej podstawie mózg tworzy odpowiednią do sytuacji reakcję nazywaną adaptacyjną.
 • Jest to adekwatne i efektywne reagowanie na wymogi otoczenia. Może to być odpowiedź ruchowa jak i myślowa.
 • Drabinka Lil'Monkey umożliwia rozwój reakcji równoważnych, napięcia mięśniowego oraz ruchów oczu.
 • Ważna jest w tym względzie integracja odruchów, ewolucja czynności odruchowych (odruchy postawy, prostowania, równowagi); rozwój dużej motoryki i planowania ruchu, kształtowanie się stabilnej postawy, rozwój koordynacji ciała.

SKU 

6422849

Producent

Lil'Monkey

Przedział wiekowy

12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Lil'Monkey

Gabaryt
oversize

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Uwaga! Produkt wyłącznie do użytku domowego.​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu