Lilliputiens, Flaming Anais, drewniana układanka piramida, z miękkimi elementami, 12m+

Indeks: 6926785

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Drewniana układanka piramida z miękkimi elementami Flaming Anaïs belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. Zabawka została pomalowana bezpiecznymi farbami na bazie wody i wzbogacona o kilka miękkich elementów, uszytych z materiałów o różnych wzorach i fakturach.

Na drewnianej podstawce znajduje się drążek, na którym należy umieszczać okrągłe klocki z dziurką, by stworzyć 6-częściową postać Flaminga Anais. 1 drewniany klocek ma kształt półkuli, 2 – niskiego walca, 2 miękkie, wykonane z tkanin, przypominają donuty (jeden z nich ma wystające pióra), a ostatni to drewniana główka flaminga.

Układanie piramidy wspiera rozwój wielu kluczowych umiejętności, m.in. chwytu i koncentracji.

Zabawka jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę (chwytanie, celowanie, wkładanie, zdejmowanie).

 • Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.
 • Idealnie nadaje się na prezent.
 • Elementy z tkaniny można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
 • Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi.
 • Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych.
 • Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.
 • Bezpieczne od 0+.
 • Wiek rekomendowany: 12m+.
 • Materiał: drewno FSC, poliester z recyclingu.
 • Wymiary produktu: 18,3x8x8 cm.
 • Waga produktu: 0,23 kg.
 • Bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:

Flaming Anais to niepoprawna optymistka, która wszystkich wokoło zaraża uśmiechem i dobrym humorem. Uwielbia rozpieszczać maluchy i nigdy nie jest zbyt zmęczona na zabawę.

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju.

To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie miękkich tkanin i naturalnego drewna, kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: