Lilliputiens, Dżungla, 3 kubeczki do kąpieli

Indeks: 6622935

Napisz recenzję i oceń
Cena: 84,49 zł109,99 zł
Oszczędzasz: 25,50 zł (23%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Zestaw 3 kubeczków do kąpieli belgijskiej marki Lilliputiens, wykonanych z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu.
Kubeczki zdobią buźki charakterystycznych dla marki zwierzątek – Słonia Alberta, Lemura Georga i Krokodyla Anatola.
Mają zaokrąglone kształty, są lekkie, miękkie i unoszą się na wodzie. Każdy z nich posiada otwór, bądź otwory, przez które można przelewać wodę, tworząc np. deszczową fontannę lub konewkę.
Kubeczki można włożyć jeden w drugi, a największy z nich wyposażony jest w rączki-uchwyty.
Zabawka jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Rozwija sprawność motoryczną i koordynację ręka-oko.
Do tej zabawki możesz dobrać inne z tymi samymi bohaterami.
Idealnie nadaje się na prezent. Myć ręcznie.

  • bezpieczne od 0+
  • wiek rekomendowany: 6m+
  • materiał: neopren, poliester
  • wymiary produktu: 7x8x12 cm
  • waga produktu: 127 g
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu