LEGO VIDIYO, Punk Pirate BeatBox, 43103

Indeks: 6868747

Napisz recenzję i oceń
Cena: 69,99 zł89,99 zł
Oszczędzasz: 20,00 zł (22%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Inni kupowali również:

LEGO VIDIYO, Punk Pirate BeatBox, 43103

Zapraszamy do świata LEGO VIDIYO, gdzie możesz połączyć budowanie, muzykę oraz kreację! Buduj scenerię, wykorzystuj specjalne klocki BeatBity, wybierz piosenkę z bogatej biblioteki i nagraj własny teledysk!

Dzięki LEGO VIDIYO możesz zostać prawdziwym twórcą muzycznych klipów! Opublikuj swe dzieło i niech obejrzy je Twoja rodzina, znajomi, cały świat!

Pozwól dzieciom uwielbiającym taniec i występy przenieść się do świata pełnego teledysków. Zestaw LEGO VIDIYO Punk Pirate BeatBox (43103) urozmaici każdą zabawę. Pobierz darmową aplikację, zeskanuj figurkę artysty muzycznego i odkryj sceniczny wizerunek pirata. Możesz też zeskanować BeatBity, aby odblokować specjalne efekty, wyzwania i nie tylko. Dzięki temu zestawowi dzieci mogą tworzyć własne teledyski i udostępniać je innym twórcom w bezpiecznym środowisku.

Dzieci z przyjemnością ozdobią model BeatBox klockami LEGO. Mogą wykorzystać elementy takie jak kotwica, skrzynia ze skarbem i piracki okręt albo stworzyć własne dekoracje. W składanym BeatBoxie można przechowywać BeatBity i minifigurkę, więc zestaw doskonale nadaje się do zabrania w podróż.

Dzięki zestawom LEGO VIDIYO dzieci mogą wcielić się w reżyserów, producentów i gwiazdy własnych teledysków podczas bezpiecznej zabawy. Pozwól im rozwinąć kreatywność przez nagrywanie teledysków pełnych muzyki, ciekawych postaci, piosenek, ruchów tanecznych i odlotowych efektów.

 • Zestaw LEGO VIDIYO Punk Pirate BeatBox (43103) pomoże Ci zachęcić dzieci do tworzenia własnych teledysków.
 • Znajdziesz w nim minifigurkę pirata punka, 14 losowych BeatBitów i dwa specjalne BeatBity.
 • Pobierz darmową aplikację LEGO VIDIYO i zeskanuj minifigurkę oraz BeatBity z efektami specjalnymi, aby ożywić postać występującą w nakręconym przez dzieci punkowym teledysku.
 • Zeskanuj BeatBity za pomocą aplikacji, aby odblokować efekty specjalne i zamienić słowa piosenek na pirackie okrzyki.
 • Ciekawy zestaw muzyczny w sam raz dla dzieci w wieku od 7 lat. Doskonale sprawdzi się jako prezent świąteczny dla każdego dziecka, które lubi muzykę, taniec i występy.
 • BeatBox ma ok. 8 cm wysokości, 7 cm długości i 10 cm szerokości.
 • Model da się złożyć, więc muzyczny świat może towarzyszyć dzieciom na każdym kroku. W środku jest miejsce na zbudowaną z klocków scenę, 16 BeatBitów i gitarę pirata.
 • Aplikacja LEGO VIDIYO jest kompatybilna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie www.LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z Internetem dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.
 • Zestawy LEGO VIDIYO oferują nowe wrażenia z zabawy w grupie. Chłopcy i dziewczynki mogą wcielić się w reżyserów, producentów i gwiazdy muzyki oraz tworzyć i udostępniać własne teledyski.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu