LEGO Minecraft, Postrach Dżungli, 21176

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
bns
Recenzja dodana 14.10.2021
Świetny zestaw dla fanów Minecraft'a a niemal obowiązkowy dla tych, którzy uwielbiają figurki, bo jest ich tutaj aż pięć a do tego mają ogromny wybór rozmaitych broni. "Drzewostwór" też ma swój niepowtarzalny urok no i idealnie nadaje się do walki z mniejszymi ludzikami. Cena jak na LEGO umiarkowana a biorąc pod uwagę właśnie ilość ludzików wydaje się być nawet atrakcyjna. Udany prezent dla synka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Sz.
Recenzja dodana 05.10.2021
Powiedziałbym, że to taki zestaw "figurkowy":), wyjątkowo dobry zestaw figurkowy! Same ludziki są super i jest ich aż 5!, a do tego dochodzi ten wielki "Postrach Dżungli", który też jest przecież swoistym ludzikiem! Jego największym atutem są kolory i konstrukcja - syn musiał trochę pogłówkować, bo zastosowane w tej budowli rozwiązania są niecodzienne. To też na plus :). Moim zdaniem, jest to zestaw obowiązkowy!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
MineAnia
Recenzja dodana 27.08.2021
Bardzo ciekawy zestaw. Przede wszystkim dużo (5) figurek, w tym nowy, fioletowy cripper. W zestawie znajdziemy także bardzo dużo akcesoriów i broni do nich. Ale główną postacią jest tu leśny golem, którego budujemy przez 3 z łącznie czterych części instrukcji. Robi wrażenie wyglądem jak i ciekawą konstrukcją. Uzupełnieniem figurek jest fragment terenu, trochę mały, ale za to z mnóstwem szczegółów (roślinność, skrzynia na skarby). Dla fanów minecrafta pozycja obowiązkowa. Zwłaszcza, że teraz jest na ten zestaw promocja!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5