LEGO DUPLO, Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie, 10952

Indeks: 6857396

5.0 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 254,00 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

LEGO DUPLO, Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie, 10952

  • Zestaw LEGO DUPLO Town Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie (10952) to prawdziwa gratka dla małych wielbicieli zwierząt i pojazdów rolniczych, a do tego okazja, by uczyć się przez zabawę.
  • W zestawie traktor, świnka, owca, koń, pies, kura, kogut i dwie krowy, a do tego cztery figurki LEGO DUPLO, stodoła do zbudowania, bela siana o realistycznej teksturze oraz wiele ciekawych akcesoriów.
  • Bawiąc się w jazdę na koniu, karmienie zwierząt i wykonywanie prac gospodarskich, dzieci mogą ćwiczyć zdolności manualne, społeczne i emocjonalne oraz umiejętność twórczego myślenia.
  • Świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla małych wielbicieli zwierząt i traktorów oraz innych dzieci od drugiego roku życia, które są ciekawe pracy na wsi.
  • Wymiary stodoły to ok. 23 cm wysokości, 20 cm szerokości i 11 cm głębokości, a elementy modelu można układać na wiele różnych sposobów oraz łatwo łączyć z innymi zabawkami LEGO DUPLO, które pokazują życie w gospodarstwie.
  • Aby budowanie i zabawa były jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są instrukcje budowania z zabawną historyjką obrazkową, w której występują modele z zestawu.
  • Zestawy LEGO DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były wygodne dla małych rączek. Zachęcają do rozwijającej zabawy bez scenariusza, w której rodzice mogą uczestniczyć wraz z dziećmi.
  • Zestawy LEGO DUPLO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu dzieci mogą łatwo chwycić, złączyć i rozłączyć klocki - i tak jest niezmiennie od 1969 roku.
  • Klocki i elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Obejrzyj film i zobacz jakie ciekawe elementy kryje w sobie ten zestaw

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

4.7
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Jolusia_92
Recenzja dodana 06.06.2022
Lego= jakość i bespieczenstwo(w przypadku duplo) dziecko zadowolone szczególnie ilością zwierząt. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
judka
Recenzja dodana 14.12.2021
Super zestaw, syn bardzo zadowolony;-) udany prezent urodzinowy
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Klaudia
Recenzja dodana 10.11.2021
Świetny zestaw na początek przygody z LEGO. Syn dostał go na drugie urodziny i codziennie ustawiamy całą farme i razem sie bawimy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5